Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 22 oktober 2005

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Harry vd Berg/Dennis TrommelenKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Dennis Trommelen  -  Hans jose/Bernard KlaassenKlik hier voor de opstelling van Hans jose/Bernard Klaassen 18:00 7 - 5
  Ron de Droog/J v WilligenKlik hier voor de opstelling van Ron de Droog/J v Willigen  -  v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 15:00 5 - 12
  Blokmaker/Wilting/CamffermanKlik hier voor de opstelling van Blokmaker/Wilting/Camfferman  -  M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 20:00 10 - 8
  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 14:00 10 - 8
  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 17:00 6 - 10
  Winnie en Mario v DijkKlik hier voor de opstelling van Winnie en Mario v Dijk  -  Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 19:00 11 - 8
Hoofdklasse M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen  -  Team onbekend 14:00 10 - 6
  Marc vd Snoek/Frank WagenerKlik hier voor de opstelling van Marc vd Snoek/Frank Wagener  -  Paul Trouwen/ Onno WeijersKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Onno Weijers 17:00 6 - 10
  AlexanderStrijkers/JerryLagerwKlik hier voor de opstelling van AlexanderStrijkers/JerryLagerw  -  Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 16:00 7 - 11
  Nilco Boven / Ron SchoutenKlik hier voor de opstelling van Nilco Boven / Ron Schouten  -  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 13:00 6 - 8
  Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer  -  Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 15:00 5 - 9
  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk  -  Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 16:00 6 - 9
  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen  -  Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff 17:00 11 - 4
1e klasse A Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe  -  Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek 18:00 (za 15 okt) 6 - 9
  Han en Stephan KegelsKlik hier voor de opstelling van Han en Stephan Kegels  -  Jasper Keetlap/Stephane KegelsKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetlap/Stephane Kegels 15:00 5 - 9
  Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick  -  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 13:00 14 - 5
  Willem Hoevelaken/Michel LangeKlik hier voor de opstelling van Willem Hoevelaken/Michel Lange  -  Leo & Rob MittertreinerKlik hier voor de opstelling van Leo & Rob Mittertreiner 11:00 3 - 12
  Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling  -  Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 15:00 6 - 10
1e klasse B Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach  -  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 19:00 9 - 7
  Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal  -  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 19:00 6 - 7
  Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray  -  Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 17:00 6 - 9
  Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot  -  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 18:00 6 - 7
   Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer  -  Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 18:00 6 - 8
2e klasse A Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo  -  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 13:00 8 - 2
  Ricus v Werven/Toon SchoutenKlik hier voor de opstelling van Ricus v Werven/Toon Schouten  -  S Schouten / B KarelseKlik hier voor de opstelling van S Schouten / B Karelse 14:00 9 - 7
  BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant  -  Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 11:00 15 - 4
  Co Yu / Frank KramerKlik hier voor de opstelling van Co Yu / Frank Kramer  -  Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 15:00 9 - 7
  Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff  -  Jos v Bakel/Cees MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Jos v Bakel/Cees Moerwijk 12:00 10 - 5
2e klasse B G Mater/F Hulsebos/E vd SchildKlik hier voor de opstelling van G Mater/F Hulsebos/E vd Schild  -  Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 16:00 9 - 5
  Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk  -  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 16:00 7 - 6
  Frans de Wit/Robin SprengerKlik hier voor de opstelling van Frans de Wit/Robin Sprenger  -  Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 19:00 (za 15 okt) 10 - 6
  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels  -  Gerard en Maarten BoerKlik hier voor de opstelling van Gerard en Maarten Boer 18:00 8 - 8
2e klasse C Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen  -  Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 19:00 2 - 9
  v Oijen/ Visbeen/ SievalKlik hier voor de opstelling van v Oijen/ Visbeen/ Sieval  -  Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte 19:00 4 - 9
  Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob v Slooten  -  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 17:00 5 - 8
  Cees Waalewijn/Frans d ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans d Zwart  -  Joost Duyser/Ferry GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Ferry Geerlings 18:00 9 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 15:21