Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 19 februari 2005

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Paul en Rob HomburgKlik hier voor de opstelling van Paul en Rob Homburg  -  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 12:00 8 - 5
  Michel de Lange/ Lennox AlblasKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange/ Lennox Alblas  -  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 12:00 (za 12 feb) 8 - 5
  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt  -  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 11:00 16 - 2
  Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt  -  Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 13:00 8 - 8
  Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon  -  Hans en Ivo ten Hoorn/ Jan DanKlik hier voor de opstelling van Hans en Ivo ten Hoorn/ Jan Dan 11:00 14 - 2
  C Berger/J KolkKlik hier voor de opstelling van C Berger/J Kolk  -  T Leijen/Steef EggerdingKlik hier voor de opstelling van T Leijen/Steef Eggerding 14:00 6 - 9
3e klasse B Gerard Mater/Fred HulsebosKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater/Fred Hulsebos  -  Jos v Bakel/Cees MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Jos v Bakel/Cees Moerwijk 16:00 8 - 7
  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord  -  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 15:00 6 - 9
  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer  -  Evert vd Schild/Jos SmitsKlik hier voor de opstelling van Evert vd Schild/Jos Smits 17:00 3 - 8
  Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar  -  Gerard Krom/Nico HuyboomKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/Nico Huyboom 15:00 8 - 6
  Albert Aandeweg/Rob HilsterKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Rob Hilster  -  Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 16:00 6 - 6
3e klasse C Peter Trentelman/Peter TimpKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/Peter Timp  -  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 17:00 8 - 6
  Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen  -  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 17:00 11 - 6
  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes  -  Henk Zieltjens/André BeekKlik hier voor de opstelling van Henk Zieltjens/André Beek 18:00 6 - 7
  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak  -  Willem Keur / Frans v. SoelenKlik hier voor de opstelling van Willem Keur / Frans v. Soelen 18:00 6 - 7
  Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries  -  Joost Duyser/Ferry GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Ferry Geerlings 18:00 4 - 11
4e klasse A Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink  -  Dick Ploeg/Piet AdmiraalKlik hier voor de opstelling van Dick Ploeg/Piet Admiraal 12:00 8 - 3
  Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage  -  Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond 13:00 12 - 5
  Dick Verhoeven/Mohammed AboushKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven/Mohammed Aboush  -  Stefan Loos / Ruud KeizerKlik hier voor de opstelling van Stefan Loos / Ruud Keizer 14:00 11 - 0
  Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel  -  Guus en Ronnie JuttenKlik hier voor de opstelling van Guus en Ronnie Jutten 11:00 15 - 1
4e klasse B E & A Klooster/ John vOschKlik hier voor de opstelling van E & A Klooster/ John vOsch  -  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 16:00 16 - 1
  Fred Groeneweg/Leo KopsKlik hier voor de opstelling van Fred Groeneweg/Leo Kops  -  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 13:00 5 - 9
  Frans Schotanus/Koos SchmitzKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/Koos Schmitz  -  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 15:00 8 - 5
  Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden  -  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 16:00 9 - 6
4e klasse C A. Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van A. Hooijer/Jos Gerritsen  -  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 18:00 9 - 8
  Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/Kees Baars  -  R Vooges/N vd SluisKlik hier voor de opstelling van R Vooges/N vd Sluis 17:00 7 - 9
  Ronald de Visser/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Ronald de Visser/Johan Kamer  -  MarcelLuitze/ DennsKnijnenburgKlik hier voor de opstelling van MarcelLuitze/ DennsKnijnenburg 14:00 6 - 8
  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma  -  Julian Fransen/Jan ZoetmulderKlik hier voor de opstelling van Julian Fransen/Jan Zoetmulder 17:00 6 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 07:17