Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 5 februari 2005

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon  -  Paul en Rob HomburgKlik hier voor de opstelling van Paul en Rob Homburg 11:00 2 - 12
  Michel de Lange/ Lennox AlblasKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange/ Lennox Alblas  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 14:00 8 - 7
  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 11:00 11 - 3
  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen  -  Hans en Ivo ten Hoorn/ Jan DanKlik hier voor de opstelling van Hans en Ivo ten Hoorn/ Jan Dan 11:00 12 - 4
  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff  -  C Berger/J KolkKlik hier voor de opstelling van C Berger/J Kolk 14:00 15 - 3
  Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt  -  T Leijen/Steef EggerdingKlik hier voor de opstelling van T Leijen/Steef Eggerding 13:00 10 - 4
3e klasse B Gerard Mater/Fred HulsebosKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater/Fred Hulsebos  -  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 15:00 8 - 6
  Jos v Bakel/Cees MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Jos v Bakel/Cees Moerwijk  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 16:00 8 - 7
  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster  -  Albert Aandeweg/Rob HilsterKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Rob Hilster 16:00 9 - 6
  Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar  -  Evert vd Schild/Jos SmitsKlik hier voor de opstelling van Evert vd Schild/Jos Smits 17:00 7 - 8
  Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske  -  Gerard Krom/Nico HuyboomKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/Nico Huyboom 16:00 8 - 4
3e klasse C Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst  -  Peter Trentelman/Peter TimpKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/Peter Timp 18:00 7 - 9
  Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen  -  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 17:00 11 - 4
  Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries  -  Henk Zieltjens/André BeekKlik hier voor de opstelling van Henk Zieltjens/André Beek 19:00 6 - 8
  Joost Duyser/Ferry GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Ferry Geerlings  -  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 18:00 9 - 8
  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam  -  Willem Keur / Frans v. SoelenKlik hier voor de opstelling van Willem Keur / Frans v. Soelen 17:00 9 - 5
4e klasse A Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage  -  Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 14:00 5 - 10
  Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel  -  Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond 12:00 5 - 9
  Dick Ploeg/Piet AdmiraalKlik hier voor de opstelling van Dick Ploeg/Piet Admiraal  -  Dick Verhoeven/Mohammed AboushKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven/Mohammed Aboush 13:00 8 - 7
  Stefan Loos / Ruud KeizerKlik hier voor de opstelling van Stefan Loos / Ruud Keizer  -  Guus en Ronnie JuttenKlik hier voor de opstelling van Guus en Ronnie Jutten 13:00 4 - 11
4e klasse B E & A Klooster/ John vOschKlik hier voor de opstelling van E & A Klooster/ John vOsch  -  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 16:00 10 - 4
  Fred Groeneweg/Leo KopsKlik hier voor de opstelling van Fred Groeneweg/Leo Kops  -  Frans Schotanus/Koos SchmitzKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/Koos Schmitz 15:00 9 - 5
  Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden  -  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 15:00 9 - 6
  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse  -  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 16:00 3 - 9
4e klasse C A. Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van A. Hooijer/Jos Gerritsen  -  Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/Kees Baars 18:00 9 - 8
  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf  -  R Vooges/N vd SluisKlik hier voor de opstelling van R Vooges/N vd Sluis 18:00 13 - 4
  MarcelLuitze/ DennsKnijnenburgKlik hier voor de opstelling van MarcelLuitze/ DennsKnijnenburg  -  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 17:00 6 - 7
  Ronald de Visser/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Ronald de Visser/Johan Kamer  -  Julian Fransen/Jan ZoetmulderKlik hier voor de opstelling van Julian Fransen/Jan Zoetmulder 17:00 8 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 6 December 2019 03:36