Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 22 januari 2005

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Michel de Lange/ Lennox AlblasKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange/ Lennox Alblas  -  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 12:00 14 - 4
  Paul en Rob HomburgKlik hier voor de opstelling van Paul en Rob Homburg  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 14:00 7 - 7
  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff  -  Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon 11:00 (za 15 jan) 7 - 10
  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt 11:00 (za 15 jan) 11 - 5
  Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo  -  T Leijen/Steef EggerdingKlik hier voor de opstelling van T Leijen/Steef Eggerding 13:00 13 - 4
  Hans en Ivo ten Hoorn/ Jan DanKlik hier voor de opstelling van Hans en Ivo ten Hoorn/ Jan Dan  -  C Berger/J KolkKlik hier voor de opstelling van C Berger/J Kolk 14:00 8 - 6
3e klasse B Gerard Mater/Fred HulsebosKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater/Fred Hulsebos  -  Albert Aandeweg/Rob HilsterKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Rob Hilster 16:00 11 - 3
  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord  -  Jos v Bakel/Cees MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Jos v Bakel/Cees Moerwijk 15:00 7 - 7
  Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar  -  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 13:00 6 - 9
  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer  -  Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 16:00 9 - 5
  Gerard Krom/Nico HuyboomKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/Nico Huyboom  -  Evert vd Schild/Jos SmitsKlik hier voor de opstelling van Evert vd Schild/Jos Smits 16:00 2 - 9
3e klasse C Peter Trentelman/Peter TimpKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/Peter Timp  -  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 17:00 3 - 11
  Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries  -  Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen 18:00 2 - 13
  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst  -  Willem Keur / Frans v. SoelenKlik hier voor de opstelling van Willem Keur / Frans v. Soelen 17:00 8 - 3
  Henk Zieltjens/André BeekKlik hier voor de opstelling van Henk Zieltjens/André Beek  -  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 17:00 9 - 5
  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam  -  Joost Duyser/Ferry GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Ferry Geerlings 17:00 7 - 7
4e klasse A Dick Verhoeven/Mohammed AboushKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven/Mohammed Aboush  -  Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 12:00 3 - 13
  Stefan Loos / Ruud KeizerKlik hier voor de opstelling van Stefan Loos / Ruud Keizer  -  Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 12:00 2 - 12
  Dick Ploeg/Piet AdmiraalKlik hier voor de opstelling van Dick Ploeg/Piet Admiraal  -  Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond 11:00 9 - 9
  Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage  -  Guus en Ronnie JuttenKlik hier voor de opstelling van Guus en Ronnie Jutten 12:00 10 - 5
4e klasse B E & A Klooster/ John vOschKlik hier voor de opstelling van E & A Klooster/ John vOsch  -  Fred Groeneweg/Leo KopsKlik hier voor de opstelling van Fred Groeneweg/Leo Kops 16:00 13 - 3
  Frans Schotanus/Koos SchmitzKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/Koos Schmitz  -  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 15:00 7 - 7
  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse  -  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 18:00 10 - 6
  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma  -  Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 15:00 9 - 3
4e klasse C A. Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van A. Hooijer/Jos Gerritsen  -  R Vooges/N vd SluisKlik hier voor de opstelling van R Vooges/N vd Sluis 18:00 11 - 6
  Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/Kees Baars  -  Ronald de Visser/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Ronald de Visser/Johan Kamer 17:00 12 - 4
  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma  -  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 18:00 4 - 10
  Julian Fransen/Jan ZoetmulderKlik hier voor de opstelling van Julian Fransen/Jan Zoetmulder  -  MarcelLuitze/ DennsKnijnenburgKlik hier voor de opstelling van MarcelLuitze/ DennsKnijnenburg 18:00 7 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 23:30