Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 12 maart 2005

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris  -  Dennis Trommelen/ Roy van HamKlik hier voor de opstelling van Dennis Trommelen/ Roy van Ham 19:00 9 - 8
  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 15:00 11 - 4
  Harry vd Berg /Jaap DrijftholtKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg /Jaap Drijftholt  -  Martin Smit/Jerry LagerweyKlik hier voor de opstelling van Martin Smit/Jerry Lagerwey 19:00 10 - 6
  Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin  -  Schopman/de Droog/OudendijkKlik hier voor de opstelling van Schopman/de Droog/Oudendijk 17:00 10 - 5
  Daniel Blokmaker/ Bart WiltingKlik hier voor de opstelling van Daniel Blokmaker/ Bart Wilting  -  Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 19:00 12 - 4
Hoofdklasse Sebastiaan v Wijk/Ron vd LandeKlik hier voor de opstelling van Sebastiaan v Wijk/Ron vd Lande  -  Marc vd Snoek/Frank WagenerKlik hier voor de opstelling van Marc vd Snoek/Frank Wagener 13:00 8 - 6
  Hemmy Wapperom/ Maurice KemperKlik hier voor de opstelling van Hemmy Wapperom/ Maurice Kemper  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 17:00 9 - 4
  Paul Trouwen/WeijersKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/Weijers  -  Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff 16:00 8 - 6
  Han en Stephan KegelsKlik hier voor de opstelling van Han en Stephan Kegels  -  Team onbekend 17:00 10 - 6
  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen  -  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 15:00 9 - 6
  Winnie en Mario v DijkKlik hier voor de opstelling van Winnie en Mario v Dijk  -  Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 14:00 9 - 6
1e klasse A Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang  -  J Keetlapper/Yvo MeijsterKlik hier voor de opstelling van J Keetlapper/Yvo Meijster 13:00 8 - 5
  Ricus v Werven/Toon SchoutenKlik hier voor de opstelling van Ricus v Werven/Toon Schouten  -  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 15:00 4 - 8
  John Bras/Ben KamerKlik hier voor de opstelling van John Bras/Ben Kamer  -  Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 14:00 9 - 4
  RMittertreiner /LMittertreinerKlik hier voor de opstelling van RMittertreiner /LMittertreiner  -  Paul, Fred, Michel LongayrouxKlik hier voor de opstelling van Paul, Fred, Michel Longayroux 15:00 4 - 8
  Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek  -  Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 15:00 8 - 4
1e klasse B Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk  -  C te Beek/F OudKlik hier voor de opstelling van C te Beek/F Oud 17:00 8 - 5
  Marcel en E OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en E Otte  -  Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 18:00 10 - 3
  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek  -  Jorgen Slobbe/Jeroen v DiestKlik hier voor de opstelling van Jorgen Slobbe/Jeroen v Diest 18:00 5 - 10
  Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach  -  Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray 18:00 7 - 8
  Marco Olijerhoek/Stefan v OyenKlik hier voor de opstelling van Marco Olijerhoek/Stefan v Oyen  -  Remco Koppen/E v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/E v Elk 18:00 10 - 6
2e klasse A Jan Spaan/Rick TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe  -  Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling 16:00 6 - 7
  Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp  -  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 14:00 9 - 8
  BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant  -  B Nefkens/ Micky RuffKlik hier voor de opstelling van B Nefkens/ Micky Ruff 12:00 9 - 6
  F vd Putten/Fred KockKlik hier voor de opstelling van F vd Putten/Fred Kock  -  Henkvd Broek/ Tino van LeuvenKlik hier voor de opstelling van Henkvd Broek/ Tino van Leuven 14:00 7 - 8
2e klasse B Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink  -  Jaap en R v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en R v Slooten 18:00 9 - 3
  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten  -  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 16:00 5 - 11
  Lagerwey/Hendriks/SliggersKlik hier voor de opstelling van Lagerwey/Hendriks/Sliggers  -  Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 16:00 7 - 7
  Frans d Wit/John v. TongerenKlik hier voor de opstelling van Frans d Wit/John v. Tongeren  -  Nico v Leeuwen/Leon BakkerKlik hier voor de opstelling van Nico v Leeuwen/Leon Bakker 14:00 10 - 5
2e klasse C Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal  -  Thijs v Oyen/Leo SievalKlik hier voor de opstelling van Thijs v Oyen/Leo Sieval 19:00 9 - 5
  Cees Waalewijn/Frans d ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans d Zwart  -  Chris v Maris/Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Chris v Maris/Hans Visbeen 19:00 10 - 6
  Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove  -  Riccardo Wakker/Ricardo BlockKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Ricardo Block 16:00 8 - 7
  Schouten/G WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten/G Wennekes  -  Daniel Velleman/Hans VellemanKlik hier voor de opstelling van Daniel Velleman/Hans Velleman 17:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 19 Augustus 2019 16:58