Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 12 februari 2005

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Dennis Trommelen/ Roy van HamKlik hier voor de opstelling van Dennis Trommelen/ Roy van Ham  -  Schopman/de Droog/OudendijkKlik hier voor de opstelling van Schopman/de Droog/Oudendijk 18:00 9 - 7
  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 19:00 13 - 8
  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  Harry vd Berg /Jaap DrijftholtKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg /Jaap Drijftholt 18:00 10 - 7
  Daniel Blokmaker/ Bart WiltingKlik hier voor de opstelling van Daniel Blokmaker/ Bart Wilting  -  Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 19:00 6 - 11
  Martin Smit/Jerry LagerweyKlik hier voor de opstelling van Martin Smit/Jerry Lagerwey  -  Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 15:00 4 - 7
Hoofdklasse Sebastiaan v Wijk/Ron vd LandeKlik hier voor de opstelling van Sebastiaan v Wijk/Ron vd Lande  -  Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff 14:00 (za 05 feb) 10 - 3
  Hemmy Wapperom/ Maurice KemperKlik hier voor de opstelling van Hemmy Wapperom/ Maurice Kemper  -  Marc vd Snoek/Frank WagenerKlik hier voor de opstelling van Marc vd Snoek/Frank Wagener 18:00 9 - 5
  Winnie en Mario v DijkKlik hier voor de opstelling van Winnie en Mario v Dijk  -  Paul Trouwen/WeijersKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/Weijers 17:00 4 - 10
  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Han en Stephan KegelsKlik hier voor de opstelling van Han en Stephan Kegels 16:00 4 - 8
  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen  -  Team onbekend 14:00 10 - 6
  Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick  -  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 11:00 9 - 8
1e klasse A RMittertreiner /LMittertreinerKlik hier voor de opstelling van RMittertreiner /LMittertreiner  -  J Keetlapper/Yvo MeijsterKlik hier voor de opstelling van J Keetlapper/Yvo Meijster 15:00 8 - 8
  Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten  -  John Bras/Ben KamerKlik hier voor de opstelling van John Bras/Ben Kamer 17:00 3 - 11
  Paul, Fred, Michel LongayrouxKlik hier voor de opstelling van Paul, Fred, Michel Longayroux  -  Ricus v Werven/Toon SchoutenKlik hier voor de opstelling van Ricus v Werven/Toon Schouten 17:00 7 - 8
  Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek  -  Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 14:00 4 - 10
  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest  -  Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 11:00 8 - 4
1e klasse B Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek  -  Marcel en E OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en E Otte 16:00 3 - 8
  Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray  -  Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 18:00 9 - 6
  C te Beek/F OudKlik hier voor de opstelling van C te Beek/F Oud  -  Jorgen Slobbe/Jeroen v DiestKlik hier voor de opstelling van Jorgen Slobbe/Jeroen v Diest 16:00 12 - 6
  Remco Koppen/E v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/E v Elk  -  Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 15:00 4 - 10
  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk  -  Marco Olijerhoek/Stefan v OyenKlik hier voor de opstelling van Marco Olijerhoek/Stefan v Oyen 15:00 10 - 7
2e klasse A BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant  -  Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling 14:00 8 - 9
  F vd Putten/Fred KockKlik hier voor de opstelling van F vd Putten/Fred Kock  -  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 13:00 6 - 8
  B Nefkens/ Micky RuffKlik hier voor de opstelling van B Nefkens/ Micky Ruff  -  Henkvd Broek/ Tino van LeuvenKlik hier voor de opstelling van Henkvd Broek/ Tino van Leuven 11:00 10 - 6
  Jan Spaan/Rick TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe  -  Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 14:00 11 - 6
2e klasse B Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal  -  Lagerwey/Hendriks/SliggersKlik hier voor de opstelling van Lagerwey/Hendriks/Sliggers 16:00 10 - 7
  Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk  -  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 15:00 (za 05 feb) 6 - 9
  Jaap en R v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en R v Slooten  -  Nico v Leeuwen/Leon BakkerKlik hier voor de opstelling van Nico v Leeuwen/Leon Bakker 15:00 6 - 3
  Frans d Wit/John v. TongerenKlik hier voor de opstelling van Frans d Wit/John v. Tongeren  -  Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 17:00 3 - 13
2e klasse C Cees Waalewijn/Frans d ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans d Zwart  -  Daniel Velleman/Hans VellemanKlik hier voor de opstelling van Daniel Velleman/Hans Velleman 18:00 11 - 6
  Riccardo Wakker/Ricardo BlockKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Ricardo Block  -  Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 17:00 4 - 13
  Thijs v Oyen/Leo SievalKlik hier voor de opstelling van Thijs v Oyen/Leo Sieval  -  Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 19:00 4 - 11
  Chris v Maris/Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Chris v Maris/Hans Visbeen  -  Schouten/G WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten/G Wennekes 19:00 9 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 19:59