Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Zaterdag Wintercompetitie 2004-2005

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 27 november 2004

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff  -  Paul en Rob HomburgKlik hier voor de opstelling van Paul en Rob Homburg 13:00 5 - 10
  Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp  -  Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 11:00 9 - 6
  B Nefkens/ Micky RuffKlik hier voor de opstelling van B Nefkens/ Micky Ruff  -  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 12:00 13 - 4
  Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon  -  Dick Verhoeven/Mohammed AboushKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven/Mohammed Aboush 11:00 10 - 5
  Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo  -  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 12:00 6 - 10
3e klasse B Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal  -  Jos v Bakel/Cees MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Jos v Bakel/Cees Moerwijk 16:00 6 - 9
  Nico v Leeuwen/Leon BakkerKlik hier voor de opstelling van Nico v Leeuwen/Leon Bakker  -  Evert vd Schild/Jos SmitsKlik hier voor de opstelling van Evert vd Schild/Jos Smits 17:00 7 - 9
  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst  -  E & A Klooster/ John vOschKlik hier voor de opstelling van E & A Klooster/ John vOsch 13:00 7 - 8
  Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske  -  Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond 15:00 10 - 5
  Michel de Lange/ Lennox AlblasKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange/ Lennox Alblas  -  Albert Aandeweg/Rob HilsterKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Rob Hilster 16:00 8 - 8
3e klasse C Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes  -  Henk Zieltjens/André BeekKlik hier voor de opstelling van Henk Zieltjens/André Beek 18:00 6 - 6
  Schouten/G WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten/G Wennekes  -  Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar 18:00 8 - 4
  Cees Waalewijn/Frans d ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans d Zwart  -  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 18:00 3 - 6
  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 15:00 6 - 11
  Willem Keur / Frans v. SoelenKlik hier voor de opstelling van Willem Keur / Frans v. Soelen  -  A. Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van A. Hooijer/Jos Gerritsen 18:00 11 - 4
4e klasse A Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma  -  Hans en Ivo ten Hoorn/ Jan DanKlik hier voor de opstelling van Hans en Ivo ten Hoorn/ Jan Dan 14:00 6 - 10
  Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt  -  Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 11:00 7 - 7
  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg  -  Guus en Ronnie JuttenKlik hier voor de opstelling van Guus en Ronnie Jutten 11:00 (za 20 nov) 11 - 3
  Dick Ploeg/Piet AdmiraalKlik hier voor de opstelling van Dick Ploeg/Piet Admiraal  -  Stefan Loos / Ruud KeizerKlik hier voor de opstelling van Stefan Loos / Ruud Keizer 11:00 11 - 4
4e klasse B Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam  -  Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/Kees Baars 17:00 7 - 8
  Gerard Krom/Nico HuyboomKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/Nico Huyboom  -  Fred Groeneweg/Leo KopsKlik hier voor de opstelling van Fred Groeneweg/Leo Kops 16:00 11 - 4
  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse  -  Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 15:00 9 - 7
  Frans Schotanus/Koos SchmitzKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/Koos Schmitz  -  Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 16:00 11 - 6
4e klasse C Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries  -  Ronald de Visser/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Ronald de Visser/Johan Kamer 18:00 10 - 5
  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf  -  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 17:00 10 - 5
  Peter Trentelman/Peter TimpKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/Peter Timp  -  Julian Fransen/Jan ZoetmulderKlik hier voor de opstelling van Julian Fransen/Jan Zoetmulder 17:00 11 - 4
  MarcelLuitze/ DennsKnijnenburgKlik hier voor de opstelling van MarcelLuitze/ DennsKnijnenburg  -  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 15:00 8 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 00:49