Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Zaterdag Wintercompetitie 2004-2005

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 13 november 2004

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen  -  Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon 11:00 9 - 6
  Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp  -  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 12:00 10 - 9
  B Nefkens/ Micky RuffKlik hier voor de opstelling van B Nefkens/ Micky Ruff  -  Paul en Rob HomburgKlik hier voor de opstelling van Paul en Rob Homburg 11:00 5 - 8
  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 11:00 4 - 8
  Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo  -  Dick Verhoeven/Mohammed AboushKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven/Mohammed Aboush 12:00 12 - 5
3e klasse B Michel de Lange/ Lennox AlblasKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange/ Lennox Alblas  -  Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 17:00 7 - 11
  Jos v Bakel/Cees MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Jos v Bakel/Cees Moerwijk  -  Nico v Leeuwen/Leon BakkerKlik hier voor de opstelling van Nico v Leeuwen/Leon Bakker 15:00 7 - 6
  Evert vd Schild/Jos SmitsKlik hier voor de opstelling van Evert vd Schild/Jos Smits  -  E & A Klooster/ John vOschKlik hier voor de opstelling van E & A Klooster/ John vOsch 17:00 6 - 7
  Albert Aandeweg/Rob HilsterKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Rob Hilster  -  Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 16:00 9 - 6
  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst  -  Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond 16:00 12 - 6
3e klasse C Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak  -  Willem Keur / Frans v. SoelenKlik hier voor de opstelling van Willem Keur / Frans v. Soelen 18:00 10 - 5
  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes  -  Schouten/G WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten/G Wennekes 18:00 6 - 10
  Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar  -  Cees Waalewijn/Frans d ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans d Zwart 18:00 4 - 9
  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord  -  Henk Zieltjens/André BeekKlik hier voor de opstelling van Henk Zieltjens/André Beek 16:00 12 - 4
  A. Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van A. Hooijer/Jos Gerritsen  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 18:00 5 - 7
4e klasse A Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt  -  Hans en Ivo ten Hoorn/ Jan DanKlik hier voor de opstelling van Hans en Ivo ten Hoorn/ Jan Dan 13:00 12 - 3
  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma  -  Dick Ploeg/Piet AdmiraalKlik hier voor de opstelling van Dick Ploeg/Piet Admiraal 13:00 10 - 3
  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg  -  Stefan Loos / Ruud KeizerKlik hier voor de opstelling van Stefan Loos / Ruud Keizer 15:00 11 - 2
  Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel  -  Guus en Ronnie JuttenKlik hier voor de opstelling van Guus en Ronnie Jutten 12:00 12 - 4
4e klasse B Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam  -  Frans Schotanus/Koos SchmitzKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/Koos Schmitz 17:00 13 - 1
  Gerard Krom/Nico HuyboomKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/Nico Huyboom  -  Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 16:00 10 - 6
  Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/Kees Baars  -  Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 15:00 (za 06 nov) 9 - 4
  Fred Groeneweg/Leo KopsKlik hier voor de opstelling van Fred Groeneweg/Leo Kops  -  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 14:00 9 - 6
4e klasse C Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries  -  Peter Trentelman/Peter TimpKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/Peter Timp 19:00 3 - 17
  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma  -  Ronald de Visser/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Ronald de Visser/Johan Kamer 17:00 5 - 9
  MarcelLuitze/ DennsKnijnenburgKlik hier voor de opstelling van MarcelLuitze/ DennsKnijnenburg  -  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 15:00 6 - 10
  Julian Fransen/Jan ZoetmulderKlik hier voor de opstelling van Julian Fransen/Jan Zoetmulder  -  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 17:00 10 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 07:40