Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Zaterdag Wintercompetitie 2004-2005

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 16 oktober 2004

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Paul en Rob HomburgKlik hier voor de opstelling van Paul en Rob Homburg  -  Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 12:00 9 - 6
  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen  -  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 11:00 (za 09 okt) 5 - 9
  B Nefkens/ Micky RuffKlik hier voor de opstelling van B Nefkens/ Micky Ruff  -  Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 11:00 9 - 6
  Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink  -  Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon 11:00 6 - 8
  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  Dick Verhoeven/Mohammed AboushKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven/Mohammed Aboush 11:00 10 - 5
3e klasse B Nico v Leeuwen/Leon BakkerKlik hier voor de opstelling van Nico v Leeuwen/Leon Bakker  -  Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 18:00 8 - 6
  Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske  -  Michel de Lange/ Lennox AlblasKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange/ Lennox Alblas 16:00 4 - 9
  Albert Aandeweg/Rob HilsterKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Rob Hilster  -  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 11:00 (za 09 okt) 8 - 9
  E & A Klooster/ John vOschKlik hier voor de opstelling van E & A Klooster/ John vOsch  -  Jos v Bakel/Cees MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Jos v Bakel/Cees Moerwijk 17:00 7 - 6
  Evert vd Schild/Jos SmitsKlik hier voor de opstelling van Evert vd Schild/Jos Smits  -  Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond 19:00 10 - 2
3e klasse C Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar  -  A. Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van A. Hooijer/Jos Gerritsen 14:00 (za 09 okt) 10 - 6
  Willem Keur / Frans v. SoelenKlik hier voor de opstelling van Willem Keur / Frans v. Soelen  -  Schouten/G WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten/G Wennekes 18:00 5 - 14
  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord  -  Cees Waalewijn/Frans d ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans d Zwart 18:00 8 - 11
  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 17:00 9 - 7
  Henk Zieltjens/André BeekKlik hier voor de opstelling van Henk Zieltjens/André Beek  -  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 18:00 4 - 8
4e klasse A Dick Ploeg/Piet AdmiraalKlik hier voor de opstelling van Dick Ploeg/Piet Admiraal  -  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 13:00 8 - 7
  Guus en Ronnie JuttenKlik hier voor de opstelling van Guus en Ronnie Jutten  -  Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt 13:00 6 - 10
  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma  -  Stefan Loos / Ruud KeizerKlik hier voor de opstelling van Stefan Loos / Ruud Keizer 14:00 12 - 1
  Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel  -  Hans en Ivo ten Hoorn/ Jan DanKlik hier voor de opstelling van Hans en Ivo ten Hoorn/ Jan Dan 12:00 6 - 10
4e klasse B Frans Schotanus/Koos SchmitzKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/Koos Schmitz  -  Fred Groeneweg/Leo KopsKlik hier voor de opstelling van Fred Groeneweg/Leo Kops 17:00 5 - 11
  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse  -  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 16:00 7 - 7
  Gerard Krom/Nico HuyboomKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/Nico Huyboom  -  Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 16:00 11 - 4
  Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/Kees Baars  -  Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 17:00 10 - 8
4e klasse C MarcelLuitze/ DennsKnijnenburgKlik hier voor de opstelling van MarcelLuitze/ DennsKnijnenburg  -  Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 19:00 5 - 11
  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers  -  Ronald de Visser/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Ronald de Visser/Johan Kamer 19:00 6 - 6
  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf  -  Peter Trentelman/Peter TimpKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/Peter Timp 18:00 8 - 7
  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma  -  Julian Fransen/Jan ZoetmulderKlik hier voor de opstelling van Julian Fransen/Jan Zoetmulder 19:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 00:32