Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Zaterdag Wintercompetitie 2004-2005

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 23 oktober 2004

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin  -  Martin Smit/Jerry LagerweyKlik hier voor de opstelling van Martin Smit/Jerry Lagerwey 14:00 9 - 2
  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 15:00 14 - 5
  Winnie en Mario v DijkKlik hier voor de opstelling van Winnie en Mario v Dijk  -  Daniel Blokmaker/ Bart WiltingKlik hier voor de opstelling van Daniel Blokmaker/ Bart Wilting 19:00 5 - 11
  Harry vd Berg /Tommy vGarderenKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg /Tommy vGarderen  -  Dennis Trommelen/ Roy van HamKlik hier voor de opstelling van Dennis Trommelen/ Roy van Ham 18:00 7 - 7
  Tim Huyer/Marc vd SnoekKlik hier voor de opstelling van Tim Huyer/Marc vd Snoek  -  Sebastiaan v Wijk/Ron vd LandeKlik hier voor de opstelling van Sebastiaan v Wijk/Ron vd Lande 15:00 7 - 10
  Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris  -  Team onbekend 19:00 7 - 7
Hoofdklasse Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff  -  Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 17:00 8 - 9
  Schopman/de Droog/OudendijkKlik hier voor de opstelling van Schopman/de Droog/Oudendijk  -  Hemmy Wapperom/ Maurice KemperKlik hier voor de opstelling van Hemmy Wapperom/ Maurice Kemper 13:00 9 - 5
  John Bras/Ben KamerKlik hier voor de opstelling van John Bras/Ben Kamer  -  Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 16:00 4 - 13
  Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach  -  J Keetlapper/Yvo MeijsterKlik hier voor de opstelling van J Keetlapper/Yvo Meijster 16:00 11 - 4
  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen  -  Paul, Fred, Michel LongayrouxKlik hier voor de opstelling van Paul, Fred, Michel Longayroux 12:00 8 - 6
1e klasse A Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek  -  RMittertreiner /LMittertreinerKlik hier voor de opstelling van RMittertreiner /LMittertreiner 17:00 12 - 6
  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen  -  Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 13:00 12 - 4
  Jan Spaan/Rick TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe  -  Han en Stephan KegelsKlik hier voor de opstelling van Han en Stephan Kegels 15:00 1 - 10
  Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten  -  Henkvd Broek/ Tino van LeuvenKlik hier voor de opstelling van Henkvd Broek/ Tino van Leuven 16:00 10 - 6
1e klasse B Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Paul Trouwen/WeijersKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/Weijers 17:00 10 - 6
  Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray  -  Jaap en R v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en R v Slooten 17:00 6 - 12
  Lagerwey/Hendriks/SliggersKlik hier voor de opstelling van Lagerwey/Hendriks/Sliggers  -  Marco Olijerhoek/Stefan v OyenKlik hier voor de opstelling van Marco Olijerhoek/Stefan v Oyen 18:00 7 - 11
  Remco Koppen/E v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/E v Elk  -  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 18:00 3 - 9
  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek  -  Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 19:00 9 - 10
2e klasse A Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest  -  BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant 15:00 8 - 6
  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten  -  Ricus v Werven/Toon SchoutenKlik hier voor de opstelling van Ricus v Werven/Toon Schouten 14:00 5 - 11
  F vd Putten/Fred KockKlik hier voor de opstelling van F vd Putten/Fred Kock  -  Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling 13:00 9 - 3
  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 14:00 7 - 7
2e klasse B Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove  -  Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 18:00 6 - 6
  C te Beek/F OudKlik hier voor de opstelling van C te Beek/F Oud  -  Marcel en E OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en E Otte 16:00 7 - 7
  Gerard Mater/Fred HulsebosKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater/Fred Hulsebos  -  HenkRoodselaar/PeterTrentelmanKlik hier voor de opstelling van HenkRoodselaar/PeterTrentelman 16:00 14 - 5
  Frans d Wit/John v. TongerenKlik hier voor de opstelling van Frans d Wit/John v. Tongeren  -  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 14:00 6 - 7
2e klasse C Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink  -  Thijs v Oyen/Leo SievalKlik hier voor de opstelling van Thijs v Oyen/Leo Sieval 19:00 5 - 10
  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal  -  Joost Duyser/Ferry GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Ferry Geerlings 17:00 7 - 7
  Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning  -  Jorgen Slobbe/Jeroen v DiestKlik hier voor de opstelling van Jorgen Slobbe/Jeroen v Diest 18:00 8 - 7
  Chris v Maris/Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Chris v Maris/Hans Visbeen  -  Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen 19:00 5 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 19 Augustus 2019 16:48