Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 16 maart 2002

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord  -  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 13:00 7 - 11
  Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg  -  Monden / MaasKlik hier voor de opstelling van Monden / Maas 12:00 10 - 6
  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten  -  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg 12:00 5 - 5
  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield  -  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel 11:00 12 - 5
  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt  -  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen 12:00 11 - 3
3e klasse B Jacob / JacobKlik hier voor de opstelling van Jacob / Jacob  -  Taconis / v.d. PettenKlik hier voor de opstelling van Taconis / v.d. Petten 15:00 9 - 7
  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker  -  Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes 13:00 6 - 10
  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel  -  Hartendorp / SievalKlik hier voor de opstelling van Hartendorp / Sieval 15:00 10 - 6
  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk  -  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel 14:00 6 - 6
  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster  -  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 14:00 10 - 7
3e klasse C Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak  -  Aandeweg / YuKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Yu 16:00 10 - 9
  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 16:00 3 - 11
  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen  -  Zieltjens / BeekKlik hier voor de opstelling van Zieltjens / Beek 16:00 13 - 3
  de Wit / van WoudenbergKlik hier voor de opstelling van de Wit / van Woudenberg  -  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart 19:00 5 - 10
  Trentelman / TimpKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Timp  -  Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor de opstelling van Zaaijer / Leeuwen 14:00 10 - 6
4e klasse A Prenen / PrenenKlik hier voor de opstelling van Prenen / Prenen  -  van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg 12:00 12 - 4
  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops  -  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma 13:00 9 - 4
  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 10 - 6
  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen  -  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog 13:00 8 - 8
4e klasse B Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld  -  Tegels / MoormanKlik hier voor de opstelling van Tegels / Moorman 16:00 7 - 8
  Jansen / HesselsKlik hier voor de opstelling van Jansen / Hessels  -  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 16:00 9 - 3
  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage  -  Langeveld / LuskeKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Luske 13:00 14 - 15
  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo  -  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden 15:00 6 - 9
  Krom / HuyboomKlik hier voor de opstelling van Krom / Huyboom  -  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 14:00 8 - 5
4e klasse C Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong  -  Verhoeven / de WitKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / de Wit 17:00 9 - 7
  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings  -  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers 15:00 10 - 3
  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 15:00 9 - 3
  Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer  -  v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van v. Wel / v.d. Erf 14:00 10 - 3
  Boeije / SalzmannKlik hier voor de opstelling van Boeije / Salzmann  -  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens 18:00 8 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 09:54