Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 2 maart 2002

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt  -  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel 13:00 3 - 9
  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord  -  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen 14:00 10 - 6
  Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg  -  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten 13:00 6 - 8
  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield  -  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg 14:00 6 - 6
  Monden / MaasKlik hier voor de opstelling van Monden / Maas  -  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 13:00 10 - 7
3e klasse B Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes  -  Jacob / JacobKlik hier voor de opstelling van Jacob / Jacob 17:00 3 - 12
  Taconis / v.d. PettenKlik hier voor de opstelling van Taconis / v.d. Petten  -  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel 16:00 12 - 5
  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker  -  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster 17:00 11 - 4
  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk  -  Hartendorp / SievalKlik hier voor de opstelling van Hartendorp / Sieval 17:00 11 - 4
  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel  -  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 15:00 7 - 5
3e klasse C Zieltjens / BeekKlik hier voor de opstelling van Zieltjens / Beek  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 17:00 13 - 6
  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove  -  Trentelman / TimpKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Timp 18:00 8 - 7
  de Wit / van WoudenbergKlik hier voor de opstelling van de Wit / van Woudenberg  -  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 18:00 8 - 7
  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen  -  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart 18:00 7 - 7
  Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor de opstelling van Zaaijer / Leeuwen  -  Aandeweg / YuKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Yu 16:00 6 - 10
4e klasse A Prenen / PrenenKlik hier voor de opstelling van Prenen / Prenen  -  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 12:00 12 - 4
  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops  -  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen 14:00 8 - 6
  van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 10 - 6
  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog  -  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma 15:00 4 - 11
4e klasse B Langeveld / LuskeKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Luske  -  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 16:00 4 - 10
  Jansen / HesselsKlik hier voor de opstelling van Jansen / Hessels  -  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 15:00 12 - 4
  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo  -  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 15:00 7 - 9
  Krom / HuyboomKlik hier voor de opstelling van Krom / Huyboom  -  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden 15:00 9 - 4
  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage  -  Tegels / MoormanKlik hier voor de opstelling van Tegels / Moorman 16:00 11 - 7
4e klasse C Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong  -  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars 18:00 8 - 5
  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings  -  v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van v. Wel / v.d. Erf 18:00 8 - 8
  Verhoeven / de WitKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / de Wit  -  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens 19:00 12 - 3
  Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer  -  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers 17:00 7 - 6
  Boeije / SalzmannKlik hier voor de opstelling van Boeije / Salzmann  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 16:00 11 - 3

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 17:47