Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 16 februari 2002

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen  -  Monden / MaasKlik hier voor de opstelling van Monden / Maas 12:00 9 - 8
  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten  -  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt 13:00 10 - 3
  Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg  -  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg 13:00 6 - 7
  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield  -  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord 14:00 8 - 6
  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt  -  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel 12:00 6 - 11
3e klasse B Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes  -  Taconis / v.d. PettenKlik hier voor de opstelling van Taconis / v.d. Petten 12:00 (za 09 feb) 8 - 7
  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster  -  Jacob / JacobKlik hier voor de opstelling van Jacob / Jacob 17:00 7 - 12
  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel  -  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk 14:00 11 - 5
  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker  -  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel 16:00 12 - 2
  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse  -  Hartendorp / SievalKlik hier voor de opstelling van Hartendorp / Sieval 15:00 10 - 6
3e klasse C Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 18:00 10 - 7
  Zieltjens / BeekKlik hier voor de opstelling van Zieltjens / Beek  -  Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor de opstelling van Zaaijer / Leeuwen 17:00 9 - 8
  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove  -  de Wit / van WoudenbergKlik hier voor de opstelling van de Wit / van Woudenberg 18:00 6 - 10
  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen  -  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 15:00 (zo 10 feb) 7 - 4
  Trentelman / TimpKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Timp  -  Aandeweg / YuKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Yu 16:00 10 - 7
4e klasse A Prenen / PrenenKlik hier voor de opstelling van Prenen / Prenen  -  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog 13:00 10 - 3
  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops  -  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 14:00 5 - 7
  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen  -  van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg 12:00 7 - 6
  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 14 - 1
4e klasse B Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld  -  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage 14:00 11 - 9
  Langeveld / LuskeKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Luske  -  Jansen / HesselsKlik hier voor de opstelling van Jansen / Hessels 16:00 5 - 12
  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar  -  Krom / HuyboomKlik hier voor de opstelling van Krom / Huyboom 16:00 8 - 5
  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos  -  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden 16:00 7 - 8
  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo  -  Tegels / MoormanKlik hier voor de opstelling van Tegels / Moorman 15:00 11 - 6
4e klasse C Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer  -  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong 17:00 3 - 9
  Verhoeven / de WitKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / de Wit  -  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings 18:00 5 - 10
  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars  -  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers 18:00 6 - 7
  v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van v. Wel / v.d. Erf  -  Boeije / SalzmannKlik hier voor de opstelling van Boeije / Salzmann 17:00 8 - 6
  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 17:00 8 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 00:18