Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 2 februari 2002

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten  -  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord 15:00 6 - 8
  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg  -  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 13:00 10 - 5
  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt  -  Monden / MaasKlik hier voor de opstelling van Monden / Maas 14:00 10 - 4
  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel  -  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen 11:00 6 - 10
  Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg  -  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield 12:00 5 - 8
3e klasse B Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes  -  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk 16:00 9 - 5
  Jacob / JacobKlik hier voor de opstelling van Jacob / Jacob  -  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker 17:00 10 - 9
  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel  -  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 16:00 9 - 5
  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel  -  Hartendorp / SievalKlik hier voor de opstelling van Hartendorp / Sieval 16:00 10 - 6
  Taconis / v.d. PettenKlik hier voor de opstelling van Taconis / v.d. Petten  -  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster 15:00 8 - 9
3e klasse C Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor de opstelling van Zaaijer / Leeuwen  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 17:00 6 - 7
  Aandeweg / YuKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Yu  -  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart 18:00 7 - 10
  de Wit / van WoudenbergKlik hier voor de opstelling van de Wit / van Woudenberg  -  Trentelman / TimpKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Timp 16:00 10 - 4
  Zieltjens / BeekKlik hier voor de opstelling van Zieltjens / Beek  -  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 18:00 4 - 14
  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove  -  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen 17:00 7 - 10
4e klasse A Prenen / PrenenKlik hier voor de opstelling van Prenen / Prenen  -  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma 14:00 9 - 4
  van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg  -  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 12:00 9 - 9
  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog  -  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops 13:00 5 - 11
  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 8 - 3
4e klasse B Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage  -  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden 17:00 10 - 7
  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 15:00 8 - 8
  Jansen / HesselsKlik hier voor de opstelling van Jansen / Hessels  -  Krom / HuyboomKlik hier voor de opstelling van Krom / Huyboom 15:00 11 - 3
  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld  -  Langeveld / LuskeKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Luske 17:00 6 - 9
  Tegels / MoormanKlik hier voor de opstelling van Tegels / Moorman  -  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 16:00 5 - 9
4e klasse C Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer  -  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings 19:00 8 - 5
  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars  -  Boeije / SalzmannKlik hier voor de opstelling van Boeije / Salzmann 18:00 7 - 5
  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong  -  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens 18:00 15 - 4
  v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van v. Wel / v.d. Erf  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 19:00 10 - 5
  Verhoeven / de WitKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / de Wit  -  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers 18:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 13 December 2019 01:38