Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 19 januari 2002

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Monden / MaasKlik hier voor de opstelling van Monden / Maas  -  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel 13:00 8 - 7
  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg  -  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt 14:00 6 - 8
  Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg  -  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord 14:00 10 - 5
  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten  -  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield 12:00 6 - 5
  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt  -  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen 11:00 11 - 9
3e klasse B Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster  -  Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes 16:00 8 - 8
  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker  -  Taconis / v.d. PettenKlik hier voor de opstelling van Taconis / v.d. Petten 15:00 2 - 12
  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk  -  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 15:00 8 - 4
  Jacob / JacobKlik hier voor de opstelling van Jacob / Jacob  -  Hartendorp / SievalKlik hier voor de opstelling van Hartendorp / Sieval 17:00 11 - 4
  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel  -  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel 17:00 5 - 8
3e klasse C Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor de opstelling van Zaaijer / Leeuwen  -  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart 18:00 8 - 6
  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen  -  de Wit / van WoudenbergKlik hier voor de opstelling van de Wit / van Woudenberg 16:00 9 - 9
  Trentelman / TimpKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Timp  -  Zieltjens / BeekKlik hier voor de opstelling van Zieltjens / Beek 17:00 7 - 10
  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove  -  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 18:00 11 - 4
  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam  -  Aandeweg / YuKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Yu 17:00 7 - 6
4e klasse A Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops  -  van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg 14:00 11 - 5
  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel  -  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog 16:00 9 - 9
  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma  -  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen 12:00 6 - 6
  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon  -  Prenen / PrenenKlik hier voor de opstelling van Prenen / Prenen 12:00 3 - 11
4e klasse B Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar  -  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 15:00 7 - 11
  Langeveld / LuskeKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Luske  -  Krom / HuyboomKlik hier voor de opstelling van Krom / Huyboom 16:00 7 - 4
  Jansen / HesselsKlik hier voor de opstelling van Jansen / Hessels  -  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 15:00 9 - 2
  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden  -  Tegels / MoormanKlik hier voor de opstelling van Tegels / Moorman 16:00 9 - 7
  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo  -  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage 15:00 7 - 10
4e klasse C Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer  -  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens 18:00 13 - 4
  Boeije / SalzmannKlik hier voor de opstelling van Boeije / Salzmann  -  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings 18:00 5 - 11
  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars  -  Verhoeven / de WitKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / de Wit 17:00 6 - 6
  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong  -  v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van v. Wel / v.d. Erf 13:00 11 - 5
  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 18:00 9 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 05:34