Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 5 januari 2002

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen  -  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten 11:00 4 - 13
  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord  -  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt 15:00 11 - 6
  Monden / MaasKlik hier voor de opstelling van Monden / Maas  -  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg 14:00 5 - 7
  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield  -  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 12:00 12 - 5
  Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg  -  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel 12:00 10 - 4
3e klasse B Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes  -  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel 16:00 9 - 4
  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel  -  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster 16:00 5 - 12
  Taconis / v.d. PettenKlik hier voor de opstelling van Taconis / v.d. Petten  -  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 15:00 9 - 6
  Hartendorp / SievalKlik hier voor de opstelling van Hartendorp / Sieval  -  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker 16:00 6 - 10
  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk  -  Jacob / JacobKlik hier voor de opstelling van Jacob / Jacob 17:00 8 - 8
3e klasse C Aandeweg / YuKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Yu  -  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove 18:00 5 - 10
  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart  -  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 18:00 6 - 8
  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam  -  Trentelman / TimpKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Timp 17:00 5 - 7
  Zieltjens / BeekKlik hier voor de opstelling van Zieltjens / Beek  -  de Wit / van WoudenbergKlik hier voor de opstelling van de Wit / van Woudenberg 17:00 9 - 8
  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen  -  Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor de opstelling van Zaaijer / Leeuwen 18:00 (zo 13 jan) 10 - 5
4e klasse A Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon  -  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog 12:00 6 - 10
  van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg  -  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma 13:00 8 - 6
  Prenen / PrenenKlik hier voor de opstelling van Prenen / Prenen  -  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops 14:00 6 - 10
  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel  -  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen 12:00 10 - 6
4e klasse B Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos  -  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 14:00 4 - 9
  Krom / HuyboomKlik hier voor de opstelling van Krom / Huyboom  -  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage 14:00 10 - 4
  Jansen / HesselsKlik hier voor de opstelling van Jansen / Hessels  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 15:00 8 - 8
  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden  -  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 17:00 4 - 10
  Langeveld / LuskeKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Luske  -  Tegels / MoormanKlik hier voor de opstelling van Tegels / Moorman 16:00 12 - 4
4e klasse C Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens  -  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers 18:00 9 - 5
  Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 17:00 16 - 0
  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings  -  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong 18:00 7 - 7
  Boeije / SalzmannKlik hier voor de opstelling van Boeije / Salzmann  -  Verhoeven / de WitKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / de Wit 18:00 9 - 8
  v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van v. Wel / v.d. Erf  -  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars 17:00 (za 12 jan) 9 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 17:49