Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 23 maart 2002

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Ruiter / v. DusschotenKlik hier voor de opstelling van Ruiter / v. Dusschoten  -  Keizer / R. v. MarisKlik hier voor de opstelling van Keizer / R. v. Maris 19:00 3 - 12
  Berg / HendriksenKlik hier voor de opstelling van Berg / Hendriksen  -  v. Wijk / v.d. LandeKlik hier voor de opstelling van v. Wijk / v.d. Lande 16:00 10 - 6
  Binsbergen / AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Abrahams  -  Marchand / WinklerKlik hier voor de opstelling van Marchand / Winkler 15:00 8 - 8
  Honkoop / VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Honkoop / Verhoeven  -  v. Dijk / v. DijkKlik hier voor de opstelling van v. Dijk / v. Dijk 17:00 7 - 8
  v. Garderen / v. SonKlik hier voor de opstelling van v. Garderen / v. Son  -  Kokkelkoren / HooffKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren / Hooff 18:00 11 - 7
Hoofdklasse Trouwen / WeijersKlik hier voor de opstelling van Trouwen / Weijers  -  Rademaker / RietvinkKlik hier voor de opstelling van Rademaker / Rietvink 19:00 6 - 8
  Vlaar / KrayKlik hier voor de opstelling van Vlaar / Kray  -  Veenendaal / ReickKlik hier voor de opstelling van Veenendaal / Reick 16:00 6 - 9
  Camfferman / PotmaKlik hier voor de opstelling van Camfferman / Potma  -  Moerkerken / AsinKlik hier voor de opstelling van Moerkerken / Asin 17:00 10 - 7
  Huyer / v.d. SnoekKlik hier voor de opstelling van Huyer / v.d. Snoek  -  d. Lugt / van WesterlaakKlik hier voor de opstelling van d. Lugt / van Westerlaak 14:00 10 - 2
  v.d. Peijl / KamerKlik hier voor de opstelling van v.d. Peijl / Kamer  -  Pijlman / WijtvlietKlik hier voor de opstelling van Pijlman / Wijtvliet 16:00 5 - 8
1e klasse A v.d. Peet / HachmangKlik hier voor de opstelling van v.d. Peet / Hachmang  -  Derks / PisoKlik hier voor de opstelling van Derks / Piso 17:00 7 - 8
  Keetlapper / MeijsterKlik hier voor de opstelling van Keetlapper / Meijster  -  Korzelius / RoelenKlik hier voor de opstelling van Korzelius / Roelen 13:00 8 - 7
  Kolner / HieselaarKlik hier voor de opstelling van Kolner / Hieselaar  -  Goede / van DongenKlik hier voor de opstelling van Goede / van Dongen 13:00 10 - 6
  Rademaker / HolsterKlik hier voor de opstelling van Rademaker / Holster  -  Snoek / GobelKlik hier voor de opstelling van Snoek / Gobel 11:00 6 - 10
1e klasse B v.d Brink / GrootKlik hier voor de opstelling van v.d Brink / Groot  -  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein 18:00 7 - 8
  Hulsbosch / v. BruggenKlik hier voor de opstelling van Hulsbosch / v. Bruggen  -  Olijerhoek / v. OyenKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek / v. Oyen 19:00 10 - 6
  Elstgeest / HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Elstgeest / Heemskerk  -  Klaassen / RustmanKlik hier voor de opstelling van Klaassen / Rustman 15:00 6 - 9
  Keizer / AnspachKlik hier voor de opstelling van Keizer / Anspach  -  Beek / OudKlik hier voor de opstelling van Beek / Oud 17:00 5 - 9
  Marechal / v. DiestKlik hier voor de opstelling van Marechal / v. Diest  -  Koppen / v. ElkKlik hier voor de opstelling van Koppen / v. Elk 18:00 7 - 7
2e klasse A Faassen / RoestKlik hier voor de opstelling van Faassen / Roest  -  Hurkmans / KaandorpKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / Kaandorp 12:00 16 - 2
  Longayroux / LongayrouxKlik hier voor de opstelling van Longayroux / Longayroux  -  Veen / LeuvenKlik hier voor de opstelling van Veen / Leuven 14:00 9 - 6
  Liefbroer / BlaauwhofKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Blaauwhof  -  Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus 18:00 8 - 8
  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten  -  v.d. Bor / v. LeuffenKlik hier voor de opstelling van v.d. Bor / v. Leuffen 12:00 10 - 6
  Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink  -  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst 14:00 13 - 4
2e klasse B J. Spaan / R. TjioeKlik hier voor de opstelling van J. Spaan / R. Tjioe  -  Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks 16:00 7 - 6
  Mater / HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater / Hulsebos  -  Verburg / MeijerinkKlik hier voor de opstelling van Verburg / Meijerink 14:00 8 - 6
  Langeveld / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Diependaal  -  Swets / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van Swets / v.d. Putten 14:00 6 - 10
  Nuyens / BrasKlik hier voor de opstelling van Nuyens / Bras  -  Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs 15:00 11 - 2
  Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek  -  Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw 16:00 8 - 10
2e klasse C v. Oyen / SchappertKlik hier voor de opstelling van v. Oyen / Schappert  -  B. Trouwen / J. OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / J. Olijerhoek 18:00 6 - 8
  Veldhuizen / van SchieKlik hier voor de opstelling van Veldhuizen / van Schie  -  Otte / OtteKlik hier voor de opstelling van Otte / Otte 15:00 6 - 10
  Schopman / van KolKlik hier voor de opstelling van Schopman / van Kol  -  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam 19:00 16 - 4
  v. Maris / VisbeenKlik hier voor de opstelling van v. Maris / Visbeen  -  v.d. Berg / KeuningKlik hier voor de opstelling van v.d. Berg / Keuning 19:00 6 - 12
  H. Kegels / S. KegelsKlik hier voor de opstelling van H. Kegels / S. Kegels  -  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes 17:00 6 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 09:02