Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 23 februari 2002

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Berg / HendriksenKlik hier voor de opstelling van Berg / Hendriksen  -  Binsbergen / AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Abrahams 17:00 10 - 6
  Ruiter / v. DusschotenKlik hier voor de opstelling van Ruiter / v. Dusschoten  -  v. Garderen / v. SonKlik hier voor de opstelling van v. Garderen / v. Son 16:00 8 - 7
  v. Dijk / v. DijkKlik hier voor de opstelling van v. Dijk / v. Dijk  -  v. Wijk / v.d. LandeKlik hier voor de opstelling van v. Wijk / v.d. Lande 14:00 9 - 8
  Keizer / R. v. MarisKlik hier voor de opstelling van Keizer / R. v. Maris  -  Marchand / WinklerKlik hier voor de opstelling van Marchand / Winkler 19:00 11 - 6
  Honkoop / VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Honkoop / Verhoeven  -  Kokkelkoren / HooffKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren / Hooff 17:00 12 - 5
Hoofdklasse Trouwen / WeijersKlik hier voor de opstelling van Trouwen / Weijers  -  Huyer / v.d. SnoekKlik hier voor de opstelling van Huyer / v.d. Snoek 14:00 10 - 6
  Vlaar / KrayKlik hier voor de opstelling van Vlaar / Kray  -  Camfferman / PotmaKlik hier voor de opstelling van Camfferman / Potma 18:00 10 - 6
  Veenendaal / ReickKlik hier voor de opstelling van Veenendaal / Reick  -  Pijlman / WijtvlietKlik hier voor de opstelling van Pijlman / Wijtvliet 15:00 3 - 13
  v.d. Peijl / KamerKlik hier voor de opstelling van v.d. Peijl / Kamer  -  d. Lugt / van WesterlaakKlik hier voor de opstelling van d. Lugt / van Westerlaak 15:00 13 - 3
  Rademaker / RietvinkKlik hier voor de opstelling van Rademaker / Rietvink  -  Moerkerken / AsinKlik hier voor de opstelling van Moerkerken / Asin 15:00 12 - 4
1e klasse A v.d. Peet / HachmangKlik hier voor de opstelling van v.d. Peet / Hachmang  -  Goede / van DongenKlik hier voor de opstelling van Goede / van Dongen 14:00 12 - 4
  Kolner / HieselaarKlik hier voor de opstelling van Kolner / Hieselaar  -  Rademaker / HolsterKlik hier voor de opstelling van Rademaker / Holster 13:00 8 - 6
  Keetlapper / MeijsterKlik hier voor de opstelling van Keetlapper / Meijster  -  Derks / PisoKlik hier voor de opstelling van Derks / Piso 14:00 6 - 8
  Snoek / GobelKlik hier voor de opstelling van Snoek / Gobel  -  Korzelius / RoelenKlik hier voor de opstelling van Korzelius / Roelen 12:00 8 - 6
1e klasse B v.d Brink / GrootKlik hier voor de opstelling van v.d Brink / Groot  -  Marechal / v. DiestKlik hier voor de opstelling van Marechal / v. Diest 18:00 10 - 5
  Hulsbosch / v. BruggenKlik hier voor de opstelling van Hulsbosch / v. Bruggen  -  Elstgeest / HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Elstgeest / Heemskerk 15:00 9 - 10
  Klaassen / RustmanKlik hier voor de opstelling van Klaassen / Rustman  -  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein 18:00 8 - 7
  Beek / OudKlik hier voor de opstelling van Beek / Oud  -  Olijerhoek / v. OyenKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek / v. Oyen 19:00 6 - 7
  Keizer / AnspachKlik hier voor de opstelling van Keizer / Anspach  -  Koppen / v. ElkKlik hier voor de opstelling van Koppen / v. Elk 19:00 6 - 6
2e klasse A Longayroux / LongayrouxKlik hier voor de opstelling van Longayroux / Longayroux  -  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten 12:00 10 - 5
  Faassen / RoestKlik hier voor de opstelling van Faassen / Roest  -  Liefbroer / BlaauwhofKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Blaauwhof 13:00 8 - 7
  Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus  -  Veen / LeuvenKlik hier voor de opstelling van Veen / Leuven 13:00 6 - 6
  Hurkmans / KaandorpKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / Kaandorp  -  Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink 14:00 6 - 12
  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst  -  v.d. Bor / v. LeuffenKlik hier voor de opstelling van v.d. Bor / v. Leuffen 19:00 7 - 6
2e klasse B Verburg / MeijerinkKlik hier voor de opstelling van Verburg / Meijerink  -  Nuyens / BrasKlik hier voor de opstelling van Nuyens / Bras 16:00 8 - 7
  J. Spaan / R. TjioeKlik hier voor de opstelling van J. Spaan / R. Tjioe  -  Swets / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van Swets / v.d. Putten 17:00 (zo 17 feb) 7 - 5
  Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek  -  Mater / HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater / Hulsebos 13:00 (za 16 feb) 6 - 10
  Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw  -  Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs 17:00 5 - 8
  Langeveld / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Diependaal  -  Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks 17:00 9 - 9
2e klasse C Schopman / van KolKlik hier voor de opstelling van Schopman / van Kol  -  B. Trouwen / J. OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / J. Olijerhoek 18:00 7 - 7
  H. Kegels / S. KegelsKlik hier voor de opstelling van H. Kegels / S. Kegels  -  Veldhuizen / van SchieKlik hier voor de opstelling van Veldhuizen / van Schie 16:00 6 - 10
  v. Oyen / SchappertKlik hier voor de opstelling van v. Oyen / Schappert  -  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes 19:00 13 - 4
  v. Maris / VisbeenKlik hier voor de opstelling van v. Maris / Visbeen  -  Otte / OtteKlik hier voor de opstelling van Otte / Otte 16:00 4 - 9
  v.d. Berg / KeuningKlik hier voor de opstelling van v.d. Berg / Keuning  -  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam 18:00 7 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 7 December 2019 05:33