Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 9 februari 2002

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Binsbergen / AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Abrahams  -  v. Wijk / v.d. LandeKlik hier voor de opstelling van v. Wijk / v.d. Lande 14:00 9 - 4
  Ruiter / v. DusschotenKlik hier voor de opstelling van Ruiter / v. Dusschoten  -  Berg / HendriksenKlik hier voor de opstelling van Berg / Hendriksen 16:00 7 - 8
  v. Garderen / v. SonKlik hier voor de opstelling van v. Garderen / v. Son  -  v. Dijk / v. DijkKlik hier voor de opstelling van v. Dijk / v. Dijk 17:00 8 - 8
  Honkoop / VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Honkoop / Verhoeven  -  Keizer / R. v. MarisKlik hier voor de opstelling van Keizer / R. v. Maris 19:00 8 - 10
  Marchand / WinklerKlik hier voor de opstelling van Marchand / Winkler  -  Kokkelkoren / HooffKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren / Hooff 11:00 9 - 6
Hoofdklasse Trouwen / WeijersKlik hier voor de opstelling van Trouwen / Weijers  -  Camfferman / PotmaKlik hier voor de opstelling van Camfferman / Potma 18:00 8 - 8
  Huyer / v.d. SnoekKlik hier voor de opstelling van Huyer / v.d. Snoek  -  Rademaker / RietvinkKlik hier voor de opstelling van Rademaker / Rietvink 16:00 6 - 7
  d. Lugt / van WesterlaakKlik hier voor de opstelling van d. Lugt / van Westerlaak  -  Pijlman / WijtvlietKlik hier voor de opstelling van Pijlman / Wijtvliet 16:00 3 - 15
  Veenendaal / ReickKlik hier voor de opstelling van Veenendaal / Reick  -  v.d. Peijl / KamerKlik hier voor de opstelling van v.d. Peijl / Kamer 15:00 4 - 9
  Vlaar / KrayKlik hier voor de opstelling van Vlaar / Kray  -  Moerkerken / AsinKlik hier voor de opstelling van Moerkerken / Asin 17:00 10 - 5
1e klasse A Snoek / GobelKlik hier voor de opstelling van Snoek / Gobel  -  v.d. Peet / HachmangKlik hier voor de opstelling van v.d. Peet / Hachmang 14:00 5 - 9
  Derks / PisoKlik hier voor de opstelling van Derks / Piso  -  Rademaker / HolsterKlik hier voor de opstelling van Rademaker / Holster 17:00 6 - 8
  Keetlapper / MeijsterKlik hier voor de opstelling van Keetlapper / Meijster  -  Kolner / HieselaarKlik hier voor de opstelling van Kolner / Hieselaar 13:00 7 - 8
  Korzelius / RoelenKlik hier voor de opstelling van Korzelius / Roelen  -  Goede / van DongenKlik hier voor de opstelling van Goede / van Dongen 16:00 5 - 9
1e klasse B Hulsbosch / v. BruggenKlik hier voor de opstelling van Hulsbosch / v. Bruggen  -  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein 18:00 14 - 5
  Elstgeest / HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Elstgeest / Heemskerk  -  Marechal / v. DiestKlik hier voor de opstelling van Marechal / v. Diest 18:00 6 - 7
  v.d Brink / GrootKlik hier voor de opstelling van v.d Brink / Groot  -  Keizer / AnspachKlik hier voor de opstelling van Keizer / Anspach 18:00 11 - 6
  Olijerhoek / v. OyenKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek / v. Oyen  -  Koppen / v. ElkKlik hier voor de opstelling van Koppen / v. Elk 19:00 8 - 8
  Beek / OudKlik hier voor de opstelling van Beek / Oud  -  Klaassen / RustmanKlik hier voor de opstelling van Klaassen / Rustman 17:00 4 - 11
2e klasse A Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten  -  Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus 12:00 8 - 8
  Longayroux / LongayrouxKlik hier voor de opstelling van Longayroux / Longayroux  -  Faassen / RoestKlik hier voor de opstelling van Faassen / Roest 15:00 7 - 9
  Hurkmans / KaandorpKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / Kaandorp  -  Liefbroer / BlaauwhofKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Blaauwhof 13:00 3 - 10
  Veen / LeuvenKlik hier voor de opstelling van Veen / Leuven  -  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst 14:00 9 - 10
  v.d. Bor / v. LeuffenKlik hier voor de opstelling van v.d. Bor / v. Leuffen  -  Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink 11:00 8 - 9
2e klasse B Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek  -  Langeveld / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Diependaal 15:00 9 - 9
  Verburg / MeijerinkKlik hier voor de opstelling van Verburg / Meijerink  -  J. Spaan / R. TjioeKlik hier voor de opstelling van J. Spaan / R. Tjioe 17:00 5 - 11
  Mater / HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater / Hulsebos  -  Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks 15:00 8 - 7
  Swets / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van Swets / v.d. Putten  -  Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs 15:00 11 - 5
  Nuyens / BrasKlik hier voor de opstelling van Nuyens / Bras  -  Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw 16:00 8 - 6
2e klasse C Schopman / van KolKlik hier voor de opstelling van Schopman / van Kol  -  H. Kegels / S. KegelsKlik hier voor de opstelling van H. Kegels / S. Kegels 19:00 9 - 8
  Veldhuizen / van SchieKlik hier voor de opstelling van Veldhuizen / van Schie  -  B. Trouwen / J. OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / J. Olijerhoek 18:00 8 - 9
  v. Maris / VisbeenKlik hier voor de opstelling van v. Maris / Visbeen  -  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes 19:00 7 - 8
  v. Oyen / SchappertKlik hier voor de opstelling van v. Oyen / Schappert  -  v.d. Berg / KeuningKlik hier voor de opstelling van v.d. Berg / Keuning 19:00 10 - 5
  Otte / OtteKlik hier voor de opstelling van Otte / Otte  -  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam 13:00 11 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 02:36