Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 26 januari 2002

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Berg / HendriksenKlik hier voor de opstelling van Berg / Hendriksen  -  v. Garderen / v. SonKlik hier voor de opstelling van v. Garderen / v. Son 18:00 7 - 5
  Binsbergen / AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Abrahams  -  Ruiter / v. DusschotenKlik hier voor de opstelling van Ruiter / v. Dusschoten 15:00 7 - 10
  v. Wijk / v.d. LandeKlik hier voor de opstelling van v. Wijk / v.d. Lande  -  Keizer / R. v. MarisKlik hier voor de opstelling van Keizer / R. v. Maris 19:00 8 - 8
  Marchand / WinklerKlik hier voor de opstelling van Marchand / Winkler  -  Honkoop / VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Honkoop / Verhoeven 14:00 7 - 9
  v. Dijk / v. DijkKlik hier voor de opstelling van v. Dijk / v. Dijk  -  Kokkelkoren / HooffKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren / Hooff 17:00 11 - 6
Hoofdklasse Moerkerken / AsinKlik hier voor de opstelling van Moerkerken / Asin  -  Trouwen / WeijersKlik hier voor de opstelling van Trouwen / Weijers 17:00 4 - 13
  Veenendaal / ReickKlik hier voor de opstelling van Veenendaal / Reick  -  Rademaker / RietvinkKlik hier voor de opstelling van Rademaker / Rietvink 15:00 8 - 10
  Vlaar / KrayKlik hier voor de opstelling van Vlaar / Kray  -  Pijlman / WijtvlietKlik hier voor de opstelling van Pijlman / Wijtvliet 19:00 11 - 6
  Camfferman / PotmaKlik hier voor de opstelling van Camfferman / Potma  -  d. Lugt / van WesterlaakKlik hier voor de opstelling van d. Lugt / van Westerlaak 15:00 12 - 3
  Huyer / v.d. SnoekKlik hier voor de opstelling van Huyer / v.d. Snoek  -  v.d. Peijl / KamerKlik hier voor de opstelling van v.d. Peijl / Kamer 16:00 8 - 6
1e klasse A Derks / PisoKlik hier voor de opstelling van Derks / Piso  -  Korzelius / RoelenKlik hier voor de opstelling van Korzelius / Roelen 16:00 10 - 5
  v.d. Peet / HachmangKlik hier voor de opstelling van v.d. Peet / Hachmang  -  Kolner / HieselaarKlik hier voor de opstelling van Kolner / Hieselaar 15:00 6 - 11
  Rademaker / HolsterKlik hier voor de opstelling van Rademaker / Holster  -  Keetlapper / MeijsterKlik hier voor de opstelling van Keetlapper / Meijster 14:00 4 - 9
  Snoek / GobelKlik hier voor de opstelling van Snoek / Gobel  -  Goede / van DongenKlik hier voor de opstelling van Goede / van Dongen 11:00 10 - 6
1e klasse B Hulsbosch / v. BruggenKlik hier voor de opstelling van Hulsbosch / v. Bruggen  -  v.d Brink / GrootKlik hier voor de opstelling van v.d Brink / Groot 17:00 6 - 7
  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein  -  Elstgeest / HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Elstgeest / Heemskerk 16:00 7 - 10
  Marechal / v. DiestKlik hier voor de opstelling van Marechal / v. Diest  -  Olijerhoek / v. OyenKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek / v. Oyen 18:00 11 - 6
  Beek / OudKlik hier voor de opstelling van Beek / Oud  -  Koppen / v. ElkKlik hier voor de opstelling van Koppen / v. Elk 14:00 10 - 5
  Keizer / AnspachKlik hier voor de opstelling van Keizer / Anspach  -  Klaassen / RustmanKlik hier voor de opstelling van Klaassen / Rustman 09:00 8 - 7
2e klasse A Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus  -  Faassen / RoestKlik hier voor de opstelling van Faassen / Roest 13:00 5 - 8
  Longayroux / LongayrouxKlik hier voor de opstelling van Longayroux / Longayroux  -  Liefbroer / BlaauwhofKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Blaauwhof 13:00 (za 19 jan) 10 - 5
  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten  -  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst 14:00 13 - 7
  Hurkmans / KaandorpKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / Kaandorp  -  v.d. Bor / v. LeuffenKlik hier voor de opstelling van v.d. Bor / v. Leuffen 11:00 12 - 5
  Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink  -  Veen / LeuvenKlik hier voor de opstelling van Veen / Leuven 14:00 (za 19 jan) 4 - 11
2e klasse B J. Spaan / R. TjioeKlik hier voor de opstelling van J. Spaan / R. Tjioe  -  Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw 17:00 9 - 2
  Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek  -  Verburg / MeijerinkKlik hier voor de opstelling van Verburg / Meijerink 14:00 (za 19 jan) 7 - 12
  Langeveld / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Diependaal  -  Nuyens / BrasKlik hier voor de opstelling van Nuyens / Bras 16:00 8 - 8
  Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs  -  Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks 17:00 6 - 10
  Mater / HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater / Hulsebos  -  Swets / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van Swets / v.d. Putten 16:00 5 - 6
2e klasse C v. Maris / VisbeenKlik hier voor de opstelling van v. Maris / Visbeen  -  H. Kegels / S. KegelsKlik hier voor de opstelling van H. Kegels / S. Kegels 19:00 8 - 11
  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes  -  Schopman / van KolKlik hier voor de opstelling van Schopman / van Kol 18:00 6 - 11
  v.d. Berg / KeuningKlik hier voor de opstelling van v.d. Berg / Keuning  -  Veldhuizen / van SchieKlik hier voor de opstelling van Veldhuizen / van Schie 18:00 2 - 16
  B. Trouwen / J. OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / J. Olijerhoek  -  Otte / OtteKlik hier voor de opstelling van Otte / Otte 19:00 12 - 3
  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam  -  v. Oyen / SchappertKlik hier voor de opstelling van v. Oyen / Schappert 18:00 4 - 11

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 00:56