Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 12 januari 2002

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Binsbergen / AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Abrahams  -  Kokkelkoren / HooffKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren / Hooff 16:00 12 - 4
  Berg / HendriksenKlik hier voor de opstelling van Berg / Hendriksen  -  Honkoop / VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Honkoop / Verhoeven 17:00 10 - 6
  Marchand / WinklerKlik hier voor de opstelling van Marchand / Winkler  -  v. Wijk / v.d. LandeKlik hier voor de opstelling van v. Wijk / v.d. Lande 13:00 6 - 9
  Keizer / R. v. MarisKlik hier voor de opstelling van Keizer / R. v. Maris  -  v. Garderen / v. SonKlik hier voor de opstelling van v. Garderen / v. Son 19:00 8 - 11
  Ruiter / v. DusschotenKlik hier voor de opstelling van Ruiter / v. Dusschoten  -  v. Dijk / v. DijkKlik hier voor de opstelling van v. Dijk / v. Dijk 15:00 12 - 6
Hoofdklasse d. Lugt / van WesterlaakKlik hier voor de opstelling van d. Lugt / van Westerlaak  -  Veenendaal / ReickKlik hier voor de opstelling van Veenendaal / Reick 14:00 6 - 8
  Vlaar / KrayKlik hier voor de opstelling van Vlaar / Kray  -  Trouwen / WeijersKlik hier voor de opstelling van Trouwen / Weijers 19:00 7 - 10
  Rademaker / RietvinkKlik hier voor de opstelling van Rademaker / Rietvink  -  v.d. Peijl / KamerKlik hier voor de opstelling van v.d. Peijl / Kamer 17:00 8 - 7
  Moerkerken / AsinKlik hier voor de opstelling van Moerkerken / Asin  -  Pijlman / WijtvlietKlik hier voor de opstelling van Pijlman / Wijtvliet 17:00 10 - 6
  Huyer / v.d. SnoekKlik hier voor de opstelling van Huyer / v.d. Snoek  -  Camfferman / PotmaKlik hier voor de opstelling van Camfferman / Potma 15:00 8 - 8
1e klasse A Rademaker / HolsterKlik hier voor de opstelling van Rademaker / Holster  -  Goede / van DongenKlik hier voor de opstelling van Goede / van Dongen 15:00 17 - 2
  Snoek / GobelKlik hier voor de opstelling van Snoek / Gobel  -  Keetlapper / MeijsterKlik hier voor de opstelling van Keetlapper / Meijster 12:00 5 - 10
  Kolner / HieselaarKlik hier voor de opstelling van Kolner / Hieselaar  -  Derks / PisoKlik hier voor de opstelling van Derks / Piso 15:00 9 - 8
  v.d. Peet / HachmangKlik hier voor de opstelling van v.d. Peet / Hachmang  -  Korzelius / RoelenKlik hier voor de opstelling van Korzelius / Roelen 15:00 9 - 6
1e klasse B Marechal / v. DiestKlik hier voor de opstelling van Marechal / v. Diest  -  Keizer / AnspachKlik hier voor de opstelling van Keizer / Anspach 18:00 8 - 7
  Olijerhoek / v. OyenKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek / v. Oyen  -  v.d Brink / GrootKlik hier voor de opstelling van v.d Brink / Groot 18:00 5 - 7
  Koppen / v. ElkKlik hier voor de opstelling van Koppen / v. Elk  -  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein 19:00 3 - 14
  Beek / OudKlik hier voor de opstelling van Beek / Oud  -  Elstgeest / HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Elstgeest / Heemskerk 19:00 6 - 10
  Klaassen / RustmanKlik hier voor de opstelling van Klaassen / Rustman  -  Hulsbosch / v. BruggenKlik hier voor de opstelling van Hulsbosch / v. Bruggen 17:00 5 - 8
2e klasse A Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst  -  Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus 11:00 (za 05 jan) 7 - 13
  v.d. Bor / v. LeuffenKlik hier voor de opstelling van v.d. Bor / v. Leuffen  -  Faassen / RoestKlik hier voor de opstelling van Faassen / Roest 11:00 5 - 11
  Liefbroer / BlaauwhofKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Blaauwhof  -  Veen / LeuvenKlik hier voor de opstelling van Veen / Leuven 14:00 11 - 4
  Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink  -  Longayroux / LongayrouxKlik hier voor de opstelling van Longayroux / Longayroux 12:00 4 - 11
  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten  -  Hurkmans / KaandorpKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / Kaandorp 12:00 10 - 8
2e klasse B Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks  -  Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek 16:00 2 - 19
  Verburg / MeijerinkKlik hier voor de opstelling van Verburg / Meijerink  -  Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs 14:00 12 - 4
  Swets / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van Swets / v.d. Putten  -  Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw 16:00 6 - 8
  Nuyens / BrasKlik hier voor de opstelling van Nuyens / Bras  -  J. Spaan / R. TjioeKlik hier voor de opstelling van J. Spaan / R. Tjioe 16:00 7 - 9
  Langeveld / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Diependaal  -  Mater / HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater / Hulsebos 14:00 9 - 8
2e klasse C Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam  -  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes 18:00 6 - 9
  v. Oyen / SchappertKlik hier voor de opstelling van v. Oyen / Schappert  -  v. Maris / VisbeenKlik hier voor de opstelling van v. Maris / Visbeen 19:00 6 - 10
  Schopman / van KolKlik hier voor de opstelling van Schopman / van Kol  -  Veldhuizen / van SchieKlik hier voor de opstelling van Veldhuizen / van Schie 16:00 9 - 8
  Otte / OtteKlik hier voor de opstelling van Otte / Otte  -  H. Kegels / S. KegelsKlik hier voor de opstelling van H. Kegels / S. Kegels 18:00 6 - 9
  v.d. Berg / KeuningKlik hier voor de opstelling van v.d. Berg / Keuning  -  B. Trouwen / J. OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / J. Olijerhoek 18:00 6 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 6 December 2019 04:25