Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 8 december 2001

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord  -  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt 15:00 10 - 6
  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen  -  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog 12:00 8 - 7
  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst  -  Monden / MaasKlik hier voor de opstelling van Monden / Maas 13:00 9 - 7
  Longayroux / LongayrouxKlik hier voor de opstelling van Longayroux / Longayroux  -  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield 13:00 9 - 3
  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg  -  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel 13:00 8 - 7
3e klasse B Schopman / van KolKlik hier voor de opstelling van Schopman / van Kol  -  Jansen / HesselsKlik hier voor de opstelling van Jansen / Hessels 17:00 11 - 4
  Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks  -  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel 17:00 13 - 5
  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen  -  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster 16:00 8 - 7
  de Wit / van WoudenbergKlik hier voor de opstelling van de Wit / van Woudenberg  -  Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor de opstelling van Zaaijer / Leeuwen 16:00 6 - 11
  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 16:00 9 - 7
3e klasse C Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak  -  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 18:00 8 - 4
  Jacob / JacobKlik hier voor de opstelling van Jacob / Jacob  -  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart 18:00 8 - 8
  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk  -  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam 19:00 6 - 9
  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 17:00 8 - 8
  Zieltjens / BeekKlik hier voor de opstelling van Zieltjens / Beek  -  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings 15:00 15 - 6
4e klasse A Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt  -  van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg 12:00 3 - 11
  Taconis / v.d. PettenKlik hier voor de opstelling van Taconis / v.d. Petten  -  Krom / HuyboomKlik hier voor de opstelling van Krom / Huyboom 15:00 12 - 5
  Prenen / PrenenKlik hier voor de opstelling van Prenen / Prenen  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 12 - 3
  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma  -  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 12:00 7 - 7
  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage  -  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen 11:00 10 - 10
4e klasse B Hartendorp / SievalKlik hier voor de opstelling van Hartendorp / Sieval  -  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 16:00 11 - 6
  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse  -  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops 15:00 7 - 8
  Langeveld / LuskeKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Luske  -  Tegels / MoormanKlik hier voor de opstelling van Tegels / Moorman 16:00 9 - 6
  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden  -  Boeije / SalzmannKlik hier voor de opstelling van Boeije / Salzmann 17:00 7 - 9
  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong  -  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 17:00 7 - 6
4e klasse C Aandeweg / YuKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Yu  -  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars 18:00 14 - 4
  Trentelman / TimpKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Timp  -  Verhoeven / de WitKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / de Wit 13:00 3 - 10
  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers  -  v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van v. Wel / v.d. Erf 18:00 10 - 6
  Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer  -  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens 19:00 10 - 5
  Vermeij / DuykerenKlik hier voor de opstelling van Vermeij / Duykeren  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 15:00 11 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 16 December 2019 06:47