Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 24 november 2001

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt  -  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel 14:00 5 - 8
  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen  -  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord 13:00 9 - 9
  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst  -  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield 13:00 7 - 7
  Longayroux / LongayrouxKlik hier voor de opstelling van Longayroux / Longayroux  -  Monden / MaasKlik hier voor de opstelling van Monden / Maas 14:00 12 - 6
  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg  -  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog 14:00 7 - 4
3e klasse B Schopman / van KolKlik hier voor de opstelling van Schopman / van Kol  -  de Wit / van WoudenbergKlik hier voor de opstelling van de Wit / van Woudenberg 16:00 15 - 2
  Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks  -  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen 17:00 11 - 7
  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel  -  Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor de opstelling van Zaaijer / Leeuwen 17:00 11 - 6
  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster  -  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel 16:00 10 - 6
  Jansen / HesselsKlik hier voor de opstelling van Jansen / Hessels  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 15:00 11 - 5
3e klasse C Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 18:00 11 - 6
  Jacob / JacobKlik hier voor de opstelling van Jacob / Jacob  -  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings 18:00 16 - 4
  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes  -  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 19:00 10 - 3
  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk  -  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart 19:00 7 - 8
  Zieltjens / BeekKlik hier voor de opstelling van Zieltjens / Beek  -  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 17:00 7 - 6
4e klasse A Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt  -  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma 12:00 12 - 5
  Taconis / v.d. PettenKlik hier voor de opstelling van Taconis / v.d. Petten  -  van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg 13:00 8 - 7
  Krom / HuyboomKlik hier voor de opstelling van Krom / Huyboom  -  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 11:00 10 - 7
  Prenen / PrenenKlik hier voor de opstelling van Prenen / Prenen  -  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen 13:00 9 - 9
  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 13 - 4
4e klasse B Langeveld / LuskeKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Luske  -  Hartendorp / SievalKlik hier voor de opstelling van Hartendorp / Sieval 16:00 5 - 9
  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse  -  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden 15:00 9 - 4
  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos  -  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 14:00 8 - 3
  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong  -  Tegels / MoormanKlik hier voor de opstelling van Tegels / Moorman 17:00 12 - 7
  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops  -  Boeije / SalzmannKlik hier voor de opstelling van Boeije / Salzmann 11:00 10 - 5
4e klasse C Trentelman / TimpKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Timp  -  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars 18:00 12 - 3
  Aandeweg / YuKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Yu  -  Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer 16:00 11 - 5
  Vermeij / DuykerenKlik hier voor de opstelling van Vermeij / Duykeren  -  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens 19:00 6 - 10
  Verhoeven / de WitKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / de Wit  -  v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van v. Wel / v.d. Erf 16:00 9 - 5
  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 18:00 6 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 13:10