Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 10 november 2001

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel  -  Monden / MaasKlik hier voor de opstelling van Monden / Maas 15:00 4 - 10
  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield  -  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg 14:00 8 - 5
  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst  -  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord 14:00 10 - 7
  Longayroux / LongayrouxKlik hier voor de opstelling van Longayroux / Longayroux  -  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen 12:00 15 - 2
  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt  -  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog 13:00 10 - 6
3e klasse B Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen  -  Schopman / van KolKlik hier voor de opstelling van Schopman / van Kol 17:00 7 - 14
  Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks  -  de Wit / van WoudenbergKlik hier voor de opstelling van de Wit / van Woudenberg 17:00 11 - 5
  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel  -  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster 17:00 12 - 5
  Jansen / HesselsKlik hier voor de opstelling van Jansen / Hessels  -  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel 16:00 3 - 11
  Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor de opstelling van Zaaijer / Leeuwen  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 16:00 15 - 4
3e klasse C Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam  -  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings 19:00 15 - 4
  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart  -  Zieltjens / BeekKlik hier voor de opstelling van Zieltjens / Beek 18:00 11 - 3
  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes  -  Jacob / JacobKlik hier voor de opstelling van Jacob / Jacob 18:00 6 - 6
  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk  -  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 18:00 8 - 8
  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 17:00 3 - 11
4e klasse A Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt  -  Prenen / PrenenKlik hier voor de opstelling van Prenen / Prenen 13:00 8 - 7
  Taconis / v.d. PettenKlik hier voor de opstelling van Taconis / v.d. Petten  -  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 11:00 15 - 2
  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma  -  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage 15:00 11 - 7
  van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg  -  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen 12:00 7 - 5
  Krom / HuyboomKlik hier voor de opstelling van Krom / Huyboom  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 12 - 6
4e klasse B Hartendorp / SievalKlik hier voor de opstelling van Hartendorp / Sieval  -  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 16:00 13 - 3
  Langeveld / LuskeKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Luske  -  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 15:00 4 - 9
  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops  -  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden 15:00 5 - 8
  Boeije / SalzmannKlik hier voor de opstelling van Boeije / Salzmann  -  Tegels / MoormanKlik hier voor de opstelling van Tegels / Moorman 17:00 13 - 5
  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos  -  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong 13:00 (za 03 nov) 7 - 7
4e klasse C Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer  -  Trentelman / TimpKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Timp 13:00 (za 03 nov) 4 - 8
  Aandeweg / YuKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Yu  -  Verhoeven / de WitKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / de Wit 16:00 11 - 6
  v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van v. Wel / v.d. Erf  -  Vermeij / DuykerenKlik hier voor de opstelling van Vermeij / Duykeren 19:00 7 - 8
  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars  -  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers 18:00 11 - 4
  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef  -  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens 19:00 6 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 06:55