Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 27 oktober 2001

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Monden / MaasKlik hier voor de opstelling van Monden / Maas  -  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt 14:00 5 - 8
  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel  -  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord 14:00 6 - 8
  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg  -  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen 13:00 6 - 10
  Longayroux / LongayrouxKlik hier voor de opstelling van Longayroux / Longayroux  -  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst 12:00 10 - 6
  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield  -  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog 17:00 10 - 6
3e klasse B de Wit / van WoudenbergKlik hier voor de opstelling van de Wit / van Woudenberg  -  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen 18:00 4 - 9
  Schopman / van KolKlik hier voor de opstelling van Schopman / van Kol  -  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel 17:00 12 - 4
  Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 16:00 12 - 6
  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster  -  Jansen / HesselsKlik hier voor de opstelling van Jansen / Hessels 16:00 9 - 8
  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel  -  Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor de opstelling van Zaaijer / Leeuwen 13:00 8 - 8
3e klasse C Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar  -  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam 19:00 5 - 13
  Zieltjens / BeekKlik hier voor de opstelling van Zieltjens / Beek  -  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 18:00 5 - 11
  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart  -  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes 18:00 7 - 13
  Jacob / JacobKlik hier voor de opstelling van Jacob / Jacob  -  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk 16:00 4 - 12
  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 17:00 8 - 6
4e klasse A Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen  -  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 12:00 6 - 8
  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt  -  Taconis / v.d. PettenKlik hier voor de opstelling van Taconis / v.d. Petten 15:00 8 - 9
  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage  -  Prenen / PrenenKlik hier voor de opstelling van Prenen / Prenen 14:00 7 - 10
  van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg  -  Krom / HuyboomKlik hier voor de opstelling van Krom / Huyboom 13:00 7 - 8
  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 10 - 6
4e klasse B d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse  -  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 15:00 8 - 7
  Langeveld / LuskeKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Luske  -  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops 15:00 10 - 5
  Hartendorp / SievalKlik hier voor de opstelling van Hartendorp / Sieval  -  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden 16:00 8 - 8
  Boeije / SalzmannKlik hier voor de opstelling van Boeije / Salzmann  -  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong 15:00 3 - 13
  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld  -  Tegels / MoormanKlik hier voor de opstelling van Tegels / Moorman 16:00 10 - 5
4e klasse C Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer  -  Verhoeven / de WitKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / de Wit 19:00 7 - 7
  Trentelman / TimpKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Timp  -  Vermeij / DuykerenKlik hier voor de opstelling van Vermeij / Duykeren 14:00 12 - 4
  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 17:00 13 - 5
  Aandeweg / YuKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Yu  -  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers 18:00 13 - 2
  v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van v. Wel / v.d. Erf  -  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens 19:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 09:44