Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 13 oktober 2001

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg  -  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt 14:00 10 - 8
  Monden / MaasKlik hier voor de opstelling van Monden / Maas  -  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield 13:00 7 - 7
  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst  -  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen 12:00 15 - 4
  Longayroux / LongayrouxKlik hier voor de opstelling van Longayroux / Longayroux  -  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel 12:00 13 - 5
  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog  -  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord 14:00 5 - 12
3e klasse B Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks  -  Schopman / van KolKlik hier voor de opstelling van Schopman / van Kol 17:00 5 - 8
  Jansen / HesselsKlik hier voor de opstelling van Jansen / Hessels  -  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen 16:00 3 - 14
  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel  -  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel 16:00 8 - 4
  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo  -  de Wit / van WoudenbergKlik hier voor de opstelling van de Wit / van Woudenberg 15:00 5 - 12
  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster  -  Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor de opstelling van Zaaijer / Leeuwen 16:00 10 - 5
3e klasse C Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart  -  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings 19:00 12 - 3
  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam  -  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes 18:00 6 - 13
  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk  -  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 18:00 11 - 5
  Jacob / JacobKlik hier voor de opstelling van Jacob / Jacob  -  Zieltjens / BeekKlik hier voor de opstelling van Zieltjens / Beek 13:00 (za 06 okt) 14 - 5
  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 18:00 10 - 5
4e klasse A Taconis / v.d. PettenKlik hier voor de opstelling van Taconis / v.d. Petten  -  Prenen / PrenenKlik hier voor de opstelling van Prenen / Prenen 15:00 12 - 6
  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt  -  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen 12:00 11 - 5
  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage  -  Krom / HuyboomKlik hier voor de opstelling van Krom / Huyboom 13:00 9 - 8
  van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg  -  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma 13:00 6 - 7
  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 15 - 7
4e klasse B Langeveld / LuskeKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Luske  -  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden 16:00 9 - 3
  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse  -  Hartendorp / SievalKlik hier voor de opstelling van Hartendorp / Sieval 15:00 8 - 7
  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops  -  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong 16:00 14 - 5
  Boeije / SalzmannKlik hier voor de opstelling van Boeije / Salzmann  -  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 18:00 4 - 9
  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos  -  Tegels / MoormanKlik hier voor de opstelling van Tegels / Moorman 17:00 10 - 6
4e klasse C Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer  -  Vermeij / DuykerenKlik hier voor de opstelling van Vermeij / Duykeren 17:00 12 - 5
  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers  -  Verhoeven / de WitKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / de Wit 18:00 5 - 10
  Aandeweg / YuKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Yu  -  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens 19:00 13 - 3
  Trentelman / TimpKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Timp  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 17:00 12 - 4
  v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van v. Wel / v.d. Erf  -  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars 19:00 6 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 05:26