Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 29 september 2001

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen  -  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield 11:00 10 - 6
  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel  -  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog 13:00 10 - 3
  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt  -  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst 15:00 5 - 11
  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg  -  Monden / MaasKlik hier voor de opstelling van Monden / Maas 14:00 8 - 9
  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord  -  Longayroux / LongayrouxKlik hier voor de opstelling van Longayroux / Longayroux 14:00 3 - 15
3e klasse B Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster  -  Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks 17:00 5 - 14
  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo  -  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel 16:00 7 - 10
  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen  -  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel 16:00 10 - 6
  Schopman / van KolKlik hier voor de opstelling van Schopman / van Kol  -  Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor de opstelling van Zaaijer / Leeuwen 18:00 14 - 5
  de Wit / van WoudenbergKlik hier voor de opstelling van de Wit / van Woudenberg  -  Jansen / HesselsKlik hier voor de opstelling van Jansen / Hessels 16:00 12 - 5
3e klasse C Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak  -  Jacob / JacobKlik hier voor de opstelling van Jacob / Jacob 18:00 5 - 14
  Zieltjens / BeekKlik hier voor de opstelling van Zieltjens / Beek  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 17:00 12 - 3
  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings  -  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 16:00 6 - 9
  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk  -  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes 18:00 9 - 6
  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam  -  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart 19:00 8 - 8
4e klasse A Krom / HuyboomKlik hier voor de opstelling van Krom / Huyboom  -  Prenen / PrenenKlik hier voor de opstelling van Prenen / Prenen 14:00 7 - 9
  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage  -  van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg 15:00 10 - 9
  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma  -  Taconis / v.d. PettenKlik hier voor de opstelling van Taconis / v.d. Petten 15:00 5 - 10
  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 13 - 3
  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt  -  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 14:00 17 - 7
4e klasse B Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden  -  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong 17:00 10 - 6
  Tegels / MoormanKlik hier voor de opstelling van Tegels / Moorman  -  Hartendorp / SievalKlik hier voor de opstelling van Hartendorp / Sieval 16:00 6 - 13
  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld  -  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 15:00 3 - 12
  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos  -  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops 14:00 7 - 9
  Langeveld / LuskeKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Luske  -  Boeije / SalzmannKlik hier voor de opstelling van Boeije / Salzmann 17:00 11 - 4
4e klasse C Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars  -  Vermeij / DuykerenKlik hier voor de opstelling van Vermeij / Duykeren 17:00 4 - 11
  Aandeweg / YuKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Yu  -  Trentelman / TimpKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Timp 19:00 8 - 9
  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens  -  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers 18:00 6 - 10
  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef  -  Verhoeven / de WitKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / de Wit 18:00 6 - 9
  v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van v. Wel / v.d. Erf  -  Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer 19:00 4 - 11

Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 23:30