Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 3 november 2001

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Camfferman / PotmaKlik hier voor de opstelling van Camfferman / Potma  -  Huyer / v.d. SnoekKlik hier voor de opstelling van Huyer / v.d. Snoek 15:00 10 - 4
  v. Garderen / v. SonKlik hier voor de opstelling van v. Garderen / v. Son  -  v. Dijk / v. DijkKlik hier voor de opstelling van v. Dijk / v. Dijk 17:00 9 - 8
  Ruiter / v. DusschotenKlik hier voor de opstelling van Ruiter / v. Dusschoten  -  Binsbergen / AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Abrahams 16:00 8 - 10
  Berg / HendriksenKlik hier voor de opstelling van Berg / Hendriksen  -  Marchand / WinklerKlik hier voor de opstelling van Marchand / Winkler 16:00 13 - 2
  v. Wijk / v.d. LandeKlik hier voor de opstelling van v. Wijk / v.d. Lande  -  Keizer / R. v. MarisKlik hier voor de opstelling van Keizer / R. v. Maris 19:00 8 - 10
Hoofdklasse Olijerhoek / v. OyenKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek / v. Oyen  -  Klaassen / RustmanKlik hier voor de opstelling van Klaassen / Rustman 19:00 10 - 7
  v.d. Peet / HachmangKlik hier voor de opstelling van v.d. Peet / Hachmang  -  Vlaar / KraaijKlik hier voor de opstelling van Vlaar / Kraaij 18:00 8 - 7
  v.d. Peijl / KamerKlik hier voor de opstelling van v.d. Peijl / Kamer  -  Goede / van DongenKlik hier voor de opstelling van Goede / van Dongen 17:00 9 - 3
  Moerkerken / AsinKlik hier voor de opstelling van Moerkerken / Asin  -  Kokkelkoren / HooffKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren / Hooff 15:00 6 - 8
  Honkoop / VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Honkoop / Verhoeven  -  Rademaker / RietvinkKlik hier voor de opstelling van Rademaker / Rietvink 16:00 12 - 4
1e klasse A Keetlapper / MeijsterKlik hier voor de opstelling van Keetlapper / Meijster  -  Hulsbosch / v. BruggenKlik hier voor de opstelling van Hulsbosch / v. Bruggen 15:00 9 - 8
  Liefbroer / BlaauwhofKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Blaauwhof  -  Veen / LeuvenKlik hier voor de opstelling van Veen / Leuven 14:00 7 - 8
  Korzelius / RoelenKlik hier voor de opstelling van Korzelius / Roelen  -  Snoek / GobelKlik hier voor de opstelling van Snoek / Gobel 11:00 8 - 7
  Veenendaal / ReickKlik hier voor de opstelling van Veenendaal / Reick  -  d. Lugt / BoeleeKlik hier voor de opstelling van d. Lugt / Boelee 14:00 13 - 3
1e klasse B Otte / OtteKlik hier voor de opstelling van Otte / Otte  -  v.d Brink / GrootKlik hier voor de opstelling van v.d Brink / Groot 17:00 3 - 13
  Verburg / MeijerinkKlik hier voor de opstelling van Verburg / Meijerink  -  Keizer / AnspachKlik hier voor de opstelling van Keizer / Anspach 17:00 4 - 12
  Elstgeest / HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Elstgeest / Heemskerk  -  Rademaker / HolsterKlik hier voor de opstelling van Rademaker / Holster 15:00 6 - 9
  Kolner / HieselaarKlik hier voor de opstelling van Kolner / Hieselaar  -  Pijlman / WijtvlietKlik hier voor de opstelling van Pijlman / Wijtvliet 16:00 5 - 11
  Trouwen / WeijersKlik hier voor de opstelling van Trouwen / Weijers  -  Beek / OudKlik hier voor de opstelling van Beek / Oud 18:00 10 - 8
2e klasse A Hurkmans / KaandorpKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / Kaandorp  -  Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg 12:00 10 - 7
  Faassen / RoestKlik hier voor de opstelling van Faassen / Roest  -  v.d. Bor / v. LeuffenKlik hier voor de opstelling van v.d. Bor / v. Leuffen 12:00 9 - 4
  Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus  -  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten 12:00 (za 27 okt) 9 - 7
  Nuyens / BrasKlik hier voor de opstelling van Nuyens / Bras  -  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten 14:00 6 - 9
  Koppen / v. ElkKlik hier voor de opstelling van Koppen / v. Elk  -  Langeveld / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Diependaal 13:00 10 - 5
2e klasse B Marechal / v. DiestKlik hier voor de opstelling van Marechal / v. Diest  -  Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw 19:00 13 - 3
  Swets / BusserKlik hier voor de opstelling van Swets / Busser  -  Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs 15:00 9 - 5
  Derks / PisoKlik hier voor de opstelling van Derks / Piso  -  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker 16:00 15 - 5
  Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink  -  Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek 14:00 8 - 6
  Mater / HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater / Hulsebos  -  J. Spaan / R. TjioeKlik hier voor de opstelling van J. Spaan / R. Tjioe 17:00 7 - 6
2e klasse C Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein  -  H. Kegels / S. KegelsKlik hier voor de opstelling van H. Kegels / S. Kegels 18:00 6 - 11
  v. Oyen / SchappertKlik hier voor de opstelling van v. Oyen / Schappert  -  Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes 19:00 10 - 5
  v.d. Berg / KeuningKlik hier voor de opstelling van v.d. Berg / Keuning  -  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove 18:00 6 - 10
  v. Maris / VisbeenKlik hier voor de opstelling van v. Maris / Visbeen  -  B. Trouwen / J. OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / J. Olijerhoek 19:00 9 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 02:17