Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 20 oktober 2001

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Keizer / R. v. MarisKlik hier voor de opstelling van Keizer / R. v. Maris  -  v. Dijk / v. DijkKlik hier voor de opstelling van v. Dijk / v. Dijk 17:00 (zo 14 okt) 8 - 6
  v. Wijk / v.d. LandeKlik hier voor de opstelling van v. Wijk / v.d. Lande  -  Ruiter / v. DusschotenKlik hier voor de opstelling van Ruiter / v. Dusschoten 11:00 13 - 1
  Berg / HendriksenKlik hier voor de opstelling van Berg / Hendriksen  -  Binsbergen / AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Abrahams 15:00 9 - 9
  v. Garderen / v. SonKlik hier voor de opstelling van v. Garderen / v. Son  -  Camfferman / PotmaKlik hier voor de opstelling van Camfferman / Potma 17:00 13 - 3
  Marchand / WinklerKlik hier voor de opstelling van Marchand / Winkler  -  Huyer / v.d. SnoekKlik hier voor de opstelling van Huyer / v.d. Snoek 14:00 (vr 19 okt) 10 - 5
Hoofdklasse Honkoop / VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Honkoop / Verhoeven  -  Kokkelkoren / HooffKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren / Hooff 15:00 12 - 8
  Rademaker / RietvinkKlik hier voor de opstelling van Rademaker / Rietvink  -  v.d. Peijl / KamerKlik hier voor de opstelling van v.d. Peijl / Kamer 16:00 8 - 5
  Vlaar / KraaijKlik hier voor de opstelling van Vlaar / Kraaij  -  Klaassen / RustmanKlik hier voor de opstelling van Klaassen / Rustman 18:00 11 - 4
  Moerkerken / AsinKlik hier voor de opstelling van Moerkerken / Asin  -  Goede / van DongenKlik hier voor de opstelling van Goede / van Dongen 16:00 9 - 3
  v.d. Peet / HachmangKlik hier voor de opstelling van v.d. Peet / Hachmang  -  Olijerhoek / v. OyenKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek / v. Oyen 19:00 8 - 6
1e klasse A Liefbroer / BlaauwhofKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Blaauwhof  -  Korzelius / RoelenKlik hier voor de opstelling van Korzelius / Roelen 16:00 6 - 7
  d. Lugt / BoeleeKlik hier voor de opstelling van d. Lugt / Boelee  -  Hulsbosch / v. BruggenKlik hier voor de opstelling van Hulsbosch / v. Bruggen 15:00 16 - 5
  Keetlapper / MeijsterKlik hier voor de opstelling van Keetlapper / Meijster  -  Veenendaal / ReickKlik hier voor de opstelling van Veenendaal / Reick 14:00 5 - 10
  Veen / LeuvenKlik hier voor de opstelling van Veen / Leuven  -  Snoek / GobelKlik hier voor de opstelling van Snoek / Gobel 11:00 6 - 6
1e klasse B Beek / OudKlik hier voor de opstelling van Beek / Oud  -  Keizer / AnspachKlik hier voor de opstelling van Keizer / Anspach 17:00 8 - 8
  Trouwen / WeijersKlik hier voor de opstelling van Trouwen / Weijers  -  Elstgeest / HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Elstgeest / Heemskerk 19:00 10 - 6
  Verburg / MeijerinkKlik hier voor de opstelling van Verburg / Meijerink  -  v.d Brink / GrootKlik hier voor de opstelling van v.d Brink / Groot 17:00 10 - 6
  Otte / OtteKlik hier voor de opstelling van Otte / Otte  -  Kolner / HieselaarKlik hier voor de opstelling van Kolner / Hieselaar 18:00 8 - 8
  Rademaker / HolsterKlik hier voor de opstelling van Rademaker / Holster  -  Pijlman / WijtvlietKlik hier voor de opstelling van Pijlman / Wijtvliet 16:00 9 - 8
2e klasse A Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus  -  Koppen / v. ElkKlik hier voor de opstelling van Koppen / v. Elk 14:00 6 - 10
  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten  -  Langeveld / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Diependaal 13:00 4 - 12
  v.d. Bor / v. LeuffenKlik hier voor de opstelling van v.d. Bor / v. Leuffen  -  Nuyens / BrasKlik hier voor de opstelling van Nuyens / Bras 11:00 5 - 10
  Hurkmans / KaandorpKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / Kaandorp  -  Faassen / RoestKlik hier voor de opstelling van Faassen / Roest 11:00 8 - 7
  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten  -  Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg 12:00 10 - 3
2e klasse B Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs  -  Mater / HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater / Hulsebos 15:00 7 - 12
  Derks / PisoKlik hier voor de opstelling van Derks / Piso  -  Swets / BusserKlik hier voor de opstelling van Swets / Busser 16:00 8 - 8
  Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw  -  Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek 17:00 9 - 7
  Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink  -  Marechal / v. DiestKlik hier voor de opstelling van Marechal / v. Diest 15:00 3 - 13
  J. Spaan / R. TjioeKlik hier voor de opstelling van J. Spaan / R. Tjioe  -  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker 17:00 12 - 3
2e klasse C H. Kegels / S. KegelsKlik hier voor de opstelling van H. Kegels / S. Kegels  -  v.d. Berg / KeuningKlik hier voor de opstelling van v.d. Berg / Keuning 18:00 11 - 8
  v. Maris / VisbeenKlik hier voor de opstelling van v. Maris / Visbeen  -  Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes 19:00 7 - 9
  v. Oyen / SchappertKlik hier voor de opstelling van v. Oyen / Schappert  -  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein 18:00 6 - 9
  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove  -  B. Trouwen / J. OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / J. Olijerhoek 18:00 3 - 13

Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 11:52