Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 6 oktober 2001

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Keizer / R. v. MarisKlik hier voor de opstelling van Keizer / R. v. Maris  -  Camfferman / PotmaKlik hier voor de opstelling van Camfferman / Potma 19:00 12 - 5
  Berg / HendriksenKlik hier voor de opstelling van Berg / Hendriksen  -  v. Garderen / v. SonKlik hier voor de opstelling van v. Garderen / v. Son 17:00 6 - 6
  v. Dijk / v. DijkKlik hier voor de opstelling van v. Dijk / v. Dijk  -  Binsbergen / AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Abrahams 16:00 8 - 6
  Ruiter / v. DusschotenKlik hier voor de opstelling van Ruiter / v. Dusschoten  -  Huyer / v.d. SnoekKlik hier voor de opstelling van Huyer / v.d. Snoek 15:00 11 - 3
  Marchand / WinklerKlik hier voor de opstelling van Marchand / Winkler  -  v. Wijk / v.d. LandeKlik hier voor de opstelling van v. Wijk / v.d. Lande 13:00 3 - 11
Hoofdklasse Klaassen / RustmanKlik hier voor de opstelling van Klaassen / Rustman  -  Kokkelkoren / HooffKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren / Hooff 18:00 4 - 10
  v.d. Peet / HachmangKlik hier voor de opstelling van v.d. Peet / Hachmang  -  Moerkerken / AsinKlik hier voor de opstelling van Moerkerken / Asin 15:00 (za 29 sep) 8 - 7
  Goede / van DongenKlik hier voor de opstelling van Goede / van Dongen  -  Rademaker / RietvinkKlik hier voor de opstelling van Rademaker / Rietvink 16:00 4 - 9
  v.d. Peijl / KamerKlik hier voor de opstelling van v.d. Peijl / Kamer  -  Olijerhoek / v. OyenKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek / v. Oyen 20:00 8 - 7
  Vlaar / KraaijKlik hier voor de opstelling van Vlaar / Kraaij  -  Honkoop / VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Honkoop / Verhoeven 18:00 6 - 12
1e klasse A Liefbroer / BlaauwhofKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Blaauwhof  -  Hulsbosch / v. BruggenKlik hier voor de opstelling van Hulsbosch / v. Bruggen 16:00 6 - 9
  Korzelius / RoelenKlik hier voor de opstelling van Korzelius / Roelen  -  Veenendaal / ReickKlik hier voor de opstelling van Veenendaal / Reick 14:00 7 - 11
  Snoek / GobelKlik hier voor de opstelling van Snoek / Gobel  -  Keetlapper / MeijsterKlik hier voor de opstelling van Keetlapper / Meijster 12:00 5 - 12
  d. Lugt / BoeleeKlik hier voor de opstelling van d. Lugt / Boelee  -  Veen / LeuvenKlik hier voor de opstelling van Veen / Leuven 14:00 10 - 6
1e klasse B Trouwen / WeijersKlik hier voor de opstelling van Trouwen / Weijers  -  Kolner / HieselaarKlik hier voor de opstelling van Kolner / Hieselaar 18:00 14 - 6
  Beek / OudKlik hier voor de opstelling van Beek / Oud  -  Otte / OtteKlik hier voor de opstelling van Otte / Otte 15:00 10 - 6
  Pijlman / WijtvlietKlik hier voor de opstelling van Pijlman / Wijtvliet  -  Elstgeest / HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Elstgeest / Heemskerk 20:00 6 - 10
  v.d Brink / GrootKlik hier voor de opstelling van v.d Brink / Groot  -  Keizer / AnspachKlik hier voor de opstelling van Keizer / Anspach 17:00 6 - 8
  Rademaker / HolsterKlik hier voor de opstelling van Rademaker / Holster  -  Verburg / MeijerinkKlik hier voor de opstelling van Verburg / Meijerink 15:00 6 - 7
2e klasse A Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg  -  Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus 13:00 4 - 11
  Nuyens / BrasKlik hier voor de opstelling van Nuyens / Bras  -  Langeveld / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Diependaal 15:00 8 - 9
  v.d. Bor / v. LeuffenKlik hier voor de opstelling van v.d. Bor / v. Leuffen  -  Hurkmans / KaandorpKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / Kaandorp 11:00 8 - 7
  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten  -  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten 12:00 5 - 9
  Faassen / RoestKlik hier voor de opstelling van Faassen / Roest  -  Koppen / v. ElkKlik hier voor de opstelling van Koppen / v. Elk 16:00 6 - 10
2e klasse B Swets / BusserKlik hier voor de opstelling van Swets / Busser  -  J. Spaan / R. TjioeKlik hier voor de opstelling van J. Spaan / R. Tjioe 16:00 8 - 8
  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker  -  Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink 15:00 6 - 6
  Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs  -  Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek 14:00 11 - 4
  Marechal / v. DiestKlik hier voor de opstelling van Marechal / v. Diest  -  Mater / HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater / Hulsebos 14:00 7 - 8
  Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw  -  Derks / PisoKlik hier voor de opstelling van Derks / Piso 17:00 6 - 7
2e klasse C v. Oyen / SchappertKlik hier voor de opstelling van v. Oyen / Schappert  -  B. Trouwen / J. OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / J. Olijerhoek 18:00 12 - 3
  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein  -  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove 13:00 10 - 5
  v.d. Berg / KeuningKlik hier voor de opstelling van v.d. Berg / Keuning  -  v. Maris / VisbeenKlik hier voor de opstelling van v. Maris / Visbeen 19:00 9 - 8
  H. Kegels / S. KegelsKlik hier voor de opstelling van H. Kegels / S. Kegels  -  Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes 18:00 9 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 22:31