Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 2e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 17 maart 2001

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus  -  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen 12:00 9 - 5
  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 16:00 9 - 5
  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel  -  Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink 13:00 5 - 9
  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst  -  Trentelman / PettenKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Petten 14:00 12 - 6
  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt  -  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord 14:00 2 - 17
3e klasse B Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw  -  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker 17:00 8 - 8
  Lamboo / SievalKlik hier voor de opstelling van Lamboo / Sieval  -  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel 16:00 3 - 12
  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 16:00 9 - 6
  Putten / KockKlik hier voor de opstelling van Putten / Kock  -  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 15:00 15 - 2
  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk  -  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong 18:00 8 - 9
3e klasse C Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt  -  Boeije / ZeegersKlik hier voor de opstelling van Boeije / Zeegers 19:00 13 - 6
  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein  -  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 18:00 10 - 9
  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove  -  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart 18:00 4 - 17
  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen  -  Aandeweg / DuwelKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Duwel 15:00 9 - 6
4e klasse A Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar  -  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 15:00 9 - 5
  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen  -  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 13:00 10 - 4
  Krom / VermeijKlik hier voor de opstelling van Krom / Vermeij  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 12 - 3
  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog  -  Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf 14:00 9 - 5
  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma  -  Verheul / PrenenKlik hier voor de opstelling van Verheul / Prenen 14:00 6 - 7
4e klasse B Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster  -  Kriege / KriegeKlik hier voor de opstelling van Kriege / Kriege 13:00 10 - 6
  Egmond / BraaksmaKlik hier voor de opstelling van Egmond / Braaksma  -  Schmitz / SchmitzKlik hier voor de opstelling van Schmitz / Schmitz 14:00 11 - 6
  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops  -  Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 15:00 6 - 6
  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage  -  Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer 17:00 (za 24 mrt) 9 - 4
  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 16:00 15 - 4
4e klasse C Rusman / VermeerKlik hier voor de opstelling van Rusman / Vermeer  -  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens 17:00 5 - 8
  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden  -  Nooy / VermeerKlik hier voor de opstelling van Nooy / Vermeer 16:00 10 - 5
  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings  -  v. Loon / IpemaKlik hier voor de opstelling van v. Loon / Ipema 17:00 15 - 2
  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel  -  Keuning / SchoonKlik hier voor de opstelling van Keuning / Schoon 17:00 7 - 5
  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers  -  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars 13:00 5 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 02:45