Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 2e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 3 maart 2001

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel  -  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst 13:00 (za 10 mrt) 6 - 11
  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten  -  Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink 13:00 (za 24 feb) 8 - 6
  Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 17:00 10 - 5
  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen  -  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 12:00 9 - 10
  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord  -  Trentelman / PettenKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Petten 14:00 9 - 6
3e klasse B Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw  -  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk 16:00 14 - 7
  Putten / KockKlik hier voor de opstelling van Putten / Kock  -  Lamboo / SievalKlik hier voor de opstelling van Lamboo / Sieval 15:00 0 - 10
  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker  -  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 16:00 13 - 4
  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel  -  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg 15:00 11 - 7
  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 17:00 6 - 12
3e klasse C Aandeweg / DuwelKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Duwel  -  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 18:00 6 - 9
  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt  -  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein 18:00 2 - 12
  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove  -  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen 16:00 (za 24 mrt) 7 - 8
  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart  -  Boeije / ZeegersKlik hier voor de opstelling van Boeije / Zeegers 18:00 15 - 4
4e klasse A Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 10 - 0
  Verheul / PrenenKlik hier voor de opstelling van Verheul / Prenen  -  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog 14:00 4 - 12
  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos  -  Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf 17:00 4 - 12
  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma  -  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen 12:00 9 - 4
  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar  -  Krom / VermeijKlik hier voor de opstelling van Krom / Vermeij 14:00 (za 24 feb) 7 - 8
4e klasse B Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops  -  Egmond / BraaksmaKlik hier voor de opstelling van Egmond / Braaksma 15:00 8 - 10
  Schmitz / SchmitzKlik hier voor de opstelling van Schmitz / Schmitz  -  Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer 16:00 7 - 3
  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 15:00 15 - 1
  Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden  -  Kriege / KriegeKlik hier voor de opstelling van Kriege / Kriege 16:00 9 - 4
  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster  -  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 18:00 11 - 6
4e klasse C Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens  -  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars 16:00 6 - 9
  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers  -  v. Loon / IpemaKlik hier voor de opstelling van v. Loon / Ipema 14:00 3 - 10
  Rusman / VermeerKlik hier voor de opstelling van Rusman / Vermeer  -  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden 17:00 6 - 9
  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings  -  Keuning / SchoonKlik hier voor de opstelling van Keuning / Schoon 18:00 2 - 11
  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel  -  Nooy / VermeerKlik hier voor de opstelling van Nooy / Vermeer 15:00 13 - 2

Terug...


© PLANMYSPORT - 16 December 2019 02:40