Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 2e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 17 februari 2001

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Trentelman / PettenKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Petten  -  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 13:00 7 - 10
  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam  -  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord 17:00 11 - 4
  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen  -  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst 13:00 3 - 10
  Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus  -  Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink 13:00 6 - 7
  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten  -  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel 12:00 8 - 7
3e klasse B d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 15:00 7 - 7
  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel  -  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong 17:00 9 - 5
  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker  -  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg 14:00 11 - 5
  Lamboo / SievalKlik hier voor de opstelling van Lamboo / Sieval  -  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk 16:00 0 - 10
  Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw  -  Putten / KockKlik hier voor de opstelling van Putten / Kock 17:00 14 - 5
3e klasse C Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen  -  Boeije / ZeegersKlik hier voor de opstelling van Boeije / Zeegers 14:00 7 - 7
  Aandeweg / DuwelKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Duwel  -  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt 17:00 5 - 10
  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove  -  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 16:00 11 - 5
  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein  -  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart 18:00 11 - 6
4e klasse A Krom / VermeijKlik hier voor de opstelling van Krom / Vermeij  -  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 12:00 7 - 8
  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog  -  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma 13:00 (za 03 mrt) 6 - 9
  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 10 - 0
  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen  -  Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf 15:00 12 - 5
  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar  -  Verheul / PrenenKlik hier voor de opstelling van Verheul / Prenen 13:00 7 - 4
4e klasse B Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops  -  Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer 16:00 10 - 5
  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld  -  Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 18:00 6 - 8
  Kriege / KriegeKlik hier voor de opstelling van Kriege / Kriege  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 14:00 13 - 4
  Schmitz / SchmitzKlik hier voor de opstelling van Schmitz / Schmitz  -  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage 14:00 9 - 9
  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster  -  Egmond / BraaksmaKlik hier voor de opstelling van Egmond / Braaksma 16:00 9 - 7
4e klasse C Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden  -  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars 15:00 7 - 8
  Keuning / SchoonKlik hier voor de opstelling van Keuning / Schoon  -  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens 18:00 11 - 5
  Rusman / VermeerKlik hier voor de opstelling van Rusman / Vermeer  -  Nooy / VermeerKlik hier voor de opstelling van Nooy / Vermeer 17:00 9 - 11
  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings  -  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers 18:00 11 - 6
  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel  -  v. Loon / IpemaKlik hier voor de opstelling van v. Loon / Ipema 14:00 12 - 3

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 22:14