Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 2e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 3 februari 2001

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst  -  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 13:00 9 - 8
  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel  -  Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus 12:00 5 - 9
  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 15:00 (za 17 feb) 9 - 5
  Trentelman / PettenKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Petten  -  Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink 14:00 7 - 11
  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord  -  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten 14:00 3 - 14
3e klasse B Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 16:00 12 - 4
  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg  -  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong 16:00 12 - 5
  Putten / KockKlik hier voor de opstelling van Putten / Kock  -  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker 17:00 8 - 9
  Lamboo / SievalKlik hier voor de opstelling van Lamboo / Sieval  -  Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw 15:00 (za 17 feb) 0 - 10
  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk  -  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 15:00 11 - 4
3e klasse C Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak  -  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt 13:00 7 - 9
  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart  -  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen 19:00 8 - 8
  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein  -  Boeije / ZeegersKlik hier voor de opstelling van Boeije / Zeegers 18:00 14 - 2
  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove  -  Aandeweg / DuwelKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Duwel 18:00 13 - 6
4e klasse A Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 9 - 8
  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos  -  Krom / VermeijKlik hier voor de opstelling van Krom / Vermeij 14:00 2 - 10
  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen  -  Verheul / PrenenKlik hier voor de opstelling van Verheul / Prenen 13:00 4 - 8
  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel  -  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma 12:00 7 - 8
  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog  -  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 13:00 6 - 10
4e klasse B Egmond / BraaksmaKlik hier voor de opstelling van Egmond / Braaksma  -  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage 16:00 15 - 5
  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld  -  Schmitz / SchmitzKlik hier voor de opstelling van Schmitz / Schmitz 14:00 9 - 8
  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef  -  Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 15:00 6 - 12
  Kriege / KriegeKlik hier voor de opstelling van Kriege / Kriege  -  Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer 17:00 4 - 9
  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops  -  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster 15:00 5 - 12
4e klasse C v. Loon / IpemaKlik hier voor de opstelling van v. Loon / Ipema  -  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars 15:00 11 - 5
  Nooy / VermeerKlik hier voor de opstelling van Nooy / Vermeer  -  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens 17:00 9 - 7
  Keuning / SchoonKlik hier voor de opstelling van Keuning / Schoon  -  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden 18:00 9 - 9
  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings  -  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel 17:00 7 - 6
  Rusman / VermeerKlik hier voor de opstelling van Rusman / Vermeer  -  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers 17:00 7 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 13 December 2019 01:18