Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 2e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 20 januari 2001

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord  -  Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink 18:00 7 - 9
  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 18:00 7 - 9
  Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus  -  Trentelman / PettenKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Petten 16:00 (za 27 jan) 9 - 5
  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel  -  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen 12:00 (za 27 jan) 9 - 7
  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten  -  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 12:00 (za 03 feb) 15 - 7
3e klasse B Lamboo / SievalKlik hier voor de opstelling van Lamboo / Sieval  -  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker 15:00 12 - 6
  Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw  -  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg 16:00 18 - 3
  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo  -  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk 15:00 2 - 11
  Putten / KockKlik hier voor de opstelling van Putten / Kock  -  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel 16:00 9 - 4
  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong  -  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 17:00 (za 27 jan) 8 - 6
3e klasse C Boeije / ZeegersKlik hier voor de opstelling van Boeije / Zeegers  -  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 18:00 5 - 9
  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart  -  Aandeweg / DuwelKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Duwel 17:00 6 - 8
  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove  -  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt 14:00 14 - 2
  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen  -  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein 18:00 6 - 7
4e klasse A Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon  -  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma 12:00 5 - 11
  Verheul / PrenenKlik hier voor de opstelling van Verheul / Prenen  -  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 14:00 8 - 8
  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog  -  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 13:00 6 - 4
  Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf  -  Krom / VermeijKlik hier voor de opstelling van Krom / Vermeij 13:00 8 - 11
  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar  -  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen 12:00 (za 27 jan) 14 - 4
4e klasse B Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld  -  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops 14:00 5 - 10
  Kriege / KriegeKlik hier voor de opstelling van Kriege / Kriege  -  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage 14:00 6 - 14
  Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 15:00 9 - 7
  Egmond / BraaksmaKlik hier voor de opstelling van Egmond / Braaksma  -  Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 16:00 10 - 6
  Schmitz / SchmitzKlik hier voor de opstelling van Schmitz / Schmitz  -  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster 15:00 4 - 14
4e klasse C Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers  -  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden 17:00 6 - 9
  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens  -  v. Loon / IpemaKlik hier voor de opstelling van v. Loon / Ipema 17:00 6 - 7
  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars  -  Keuning / SchoonKlik hier voor de opstelling van Keuning / Schoon 16:00 7 - 13
  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings  -  Nooy / VermeerKlik hier voor de opstelling van Nooy / Vermeer 13:00 12 - 3
  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel  -  Rusman / VermeerKlik hier voor de opstelling van Rusman / Vermeer 17:00 12 - 3

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 05:19