Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 2e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 6 januari 2001

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten  -  Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus 13:00 5 - 8
  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel  -  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 12:00 14 - 6
  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen  -  Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink 12:00 11 - 8
  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst  -  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord 16:00 (za 20 jan) 8 - 11
  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam  -  Trentelman / PettenKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Petten 14:00 7 - 8
3e klasse B Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong  -  Putten / KockKlik hier voor de opstelling van Putten / Kock 17:00 (za 20 jan) 4 - 11
  Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw  -  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel 16:00 10 - 4
  Lamboo / SievalKlik hier voor de opstelling van Lamboo / Sieval  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 15:00 13 - 6
  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse  -  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg 15:00 7 - 8
  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker  -  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk 17:00 11 - 4
3e klasse C Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart  -  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 18:00 8 - 7
  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt  -  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen 16:00 9 - 6
  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove  -  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein 18:00 11 - 5
  Aandeweg / DuwelKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Duwel  -  Boeije / ZeegersKlik hier voor de opstelling van Boeije / Zeegers Nog te plannen 10 - 0
4e klasse A Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar  -  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma 13:00 9 - 2
  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos  -  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 12:00 11 - 10
  Verheul / PrenenKlik hier voor de opstelling van Verheul / Prenen  -  Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf 14:00 (za 13 jan) 11 - 3
  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog  -  Krom / VermeijKlik hier voor de opstelling van Krom / Vermeij 13:00 10 - 6
  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 9 - 4
4e klasse B Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld  -  Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer 18:00 9 - 4
  Schmitz / SchmitzKlik hier voor de opstelling van Schmitz / Schmitz  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 16:00 13 - 3
  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster  -  Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 17:00 10 - 5
  Egmond / BraaksmaKlik hier voor de opstelling van Egmond / Braaksma  -  Kriege / KriegeKlik hier voor de opstelling van Kriege / Kriege 16:00 6 - 9
  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops  -  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage 14:00 10 - 6
4e klasse C Rusman / VermeerKlik hier voor de opstelling van Rusman / Vermeer  -  Keuning / SchoonKlik hier voor de opstelling van Keuning / Schoon Nog te plannen 10 - 0
  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens  -  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers 18:00 (za 20 jan) 4 - 9
  v. Loon / IpemaKlik hier voor de opstelling van v. Loon / Ipema  -  Nooy / VermeerKlik hier voor de opstelling van Nooy / Vermeer 17:00 6 - 8
  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden  -  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings 16:00 6 - 10
  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel  -  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars 16:00 (za 13 jan) 10 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 00:49