Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 2e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 24 maart 2001

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Binsbergen / AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Abrahams  -  Hendriksen/ WildeboerKlik hier voor de opstelling van Hendriksen/ Wildeboer 18:00 9 - 7
  Ruiter / v. DusschotenKlik hier voor de opstelling van Ruiter / v. Dusschoten  -  Marchand / WinklerKlik hier voor de opstelling van Marchand / Winkler 13:00 12 - 5
  Berg / TrommelenKlik hier voor de opstelling van Berg / Trommelen  -  v. Wijk / v.d. LandeKlik hier voor de opstelling van v. Wijk / v.d. Lande 16:00 12 - 4
  Keizer / R. v. MarisKlik hier voor de opstelling van Keizer / R. v. Maris  -  Hoogesteger / Friedr.Klik hier voor de opstelling van Hoogesteger / Friedr. 19:00 14 - 2
  v. Garderen / v. SonKlik hier voor de opstelling van v. Garderen / v. Son  -  Honkoop / VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Honkoop / Verhoeven 17:00 9 - 7
Hoofdklasse v. Dijk / v. DijkKlik hier voor de opstelling van v. Dijk / v. Dijk  -  Hof / RustmanKlik hier voor de opstelling van Hof / Rustman 16:00 8 - 7
  Olijerhoek / v. OyenKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek / v. Oyen  -  Kokkelkoren / HooffKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren / Hooff 18:00 9 - 7
  Keetlapper / MeijsterKlik hier voor de opstelling van Keetlapper / Meijster  -  Hachmang / KamerKlik hier voor de opstelling van Hachmang / Kamer 15:00 2 - 10
  Huyer / v.d. SnoekKlik hier voor de opstelling van Huyer / v.d. Snoek  -  Veen / LeuvenKlik hier voor de opstelling van Veen / Leuven 14:00 12 - 6
  Trouwen / WeijersKlik hier voor de opstelling van Trouwen / Weijers  -  Keizer / AnspachKlik hier voor de opstelling van Keizer / Anspach 17:00 2 - 15
1e klasse A d. Lugt / BoeleeKlik hier voor de opstelling van d. Lugt / Boelee  -  Duivenvoorden / HieselaarKlik hier voor de opstelling van Duivenvoorden / Hieselaar 14:00 7 - 9
  Hulsbosch / v. BruggenKlik hier voor de opstelling van Hulsbosch / v. Bruggen  -  de Busser / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van de Busser / v.d. Putten 15:00 10 - 7
  Moerkerken / AsinKlik hier voor de opstelling van Moerkerken / Asin  -  v.d. Peet / WinkelmanKlik hier voor de opstelling van v.d. Peet / Winkelman 16:00 8 - 8
  Veenendaal / ReickKlik hier voor de opstelling van Veenendaal / Reick  -  Nuyens / v. EinsbergenKlik hier voor de opstelling van Nuyens / v. Einsbergen 15:00 5 - 9
1e klasse B Vlaar / KraaijKlik hier voor de opstelling van Vlaar / Kraaij  -  Pijlman / WijtvlietKlik hier voor de opstelling van Pijlman / Wijtvliet 11:00 10 - 6
  Korzelius / RoelenKlik hier voor de opstelling van Korzelius / Roelen  -  v. Liempt / KoehorstKlik hier voor de opstelling van v. Liempt / Koehorst 15:00 11 - 8
  Liefbroer / BlaauwhofKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Blaauwhof  -  v.d Brink / GrootKlik hier voor de opstelling van v.d Brink / Groot 12:00 (vr 23 mrt) 8 - 4
  Peijl / SchultenKlik hier voor de opstelling van Peijl / Schulten  -  Marechal / v. DiestKlik hier voor de opstelling van Marechal / v. Diest 14:00 9 - 4
2e klasse A v.d. Bor / v. LeuffenKlik hier voor de opstelling van v.d. Bor / v. Leuffen  -  Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg 11:00 4 - 6
  Snoek / GobelKlik hier voor de opstelling van Snoek / Gobel  -  Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek 12:00 11 - 4
  Faassen / RoestKlik hier voor de opstelling van Faassen / Roest  -  Koppen / v. ElkKlik hier voor de opstelling van Koppen / v. Elk 13:00 4 - 9
  Langeveld / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Diependaal  -  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield 13:00 11 - 6
  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten  -  Hurkmans / KaandorpKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / Kaandorp 12:00 7 - 2
2e klasse B Elsgeest / HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Elsgeest / Heemskerk  -  Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes 14:00 12 - 4
  Otte / OtteKlik hier voor de opstelling van Otte / Otte  -  Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks 18:00 7 - 6
  Derks / WullemsKlik hier voor de opstelling van Derks / Wullems  -  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes 17:00 10 - 9
  v.d. Berg / KeuningKlik hier voor de opstelling van v.d. Berg / Keuning  -  J. Spaan / R. TjioeKlik hier voor de opstelling van J. Spaan / R. Tjioe 18:00 5 - 6
2e klasse C Oud / BeekKlik hier voor de opstelling van Oud / Beek  -  Visbeen / BeekKlik hier voor de opstelling van Visbeen / Beek 17:00 10 - 4
  v. Oyen / SchappertKlik hier voor de opstelling van v. Oyen / Schappert  -  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam 19:00 13 - 0
  B. Trouwen / J. OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / J. Olijerhoek  -  V. Maris / KriegeKlik hier voor de opstelling van V. Maris / Kriege 19:00 8 - 4
  Mater / HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater / Hulsebos  -  Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs 15:00 11 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 02:17