Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 2e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 24 februari 2001

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Binsbergen / AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Abrahams  -  v. Garderen / v. SonKlik hier voor de opstelling van v. Garderen / v. Son 14:00 10 - 0
  Ruiter / v. DusschotenKlik hier voor de opstelling van Ruiter / v. Dusschoten  -  Hendriksen/ WildeboerKlik hier voor de opstelling van Hendriksen/ Wildeboer 17:00 8 - 9
  Honkoop / VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Honkoop / Verhoeven  -  Hoogesteger / Friedr.Klik hier voor de opstelling van Hoogesteger / Friedr. 16:00 9 - 11
  Keizer / R. v. MarisKlik hier voor de opstelling van Keizer / R. v. Maris  -  v. Wijk / v.d. LandeKlik hier voor de opstelling van v. Wijk / v.d. Lande 19:00 9 - 8
  Marchand / WinklerKlik hier voor de opstelling van Marchand / Winkler  -  Berg / TrommelenKlik hier voor de opstelling van Berg / Trommelen 16:00 5 - 15
Hoofdklasse Hachmang / KamerKlik hier voor de opstelling van Hachmang / Kamer  -  Veen / LeuvenKlik hier voor de opstelling van Veen / Leuven 15:00 10 - 2
  Keetlapper / MeijsterKlik hier voor de opstelling van Keetlapper / Meijster  -  Olijerhoek / v. OyenKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek / v. Oyen 17:00 7 - 11
  Trouwen / WeijersKlik hier voor de opstelling van Trouwen / Weijers  -  Huyer / v.d. SnoekKlik hier voor de opstelling van Huyer / v.d. Snoek 17:00 5 - 8
  Keizer / AnspachKlik hier voor de opstelling van Keizer / Anspach  -  Hof / RustmanKlik hier voor de opstelling van Hof / Rustman 19:00 6 - 11
  v. Dijk / v. DijkKlik hier voor de opstelling van v. Dijk / v. Dijk  -  Kokkelkoren / HooffKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren / Hooff 16:00 11 - 5
1e klasse A v.d. Peet / WinkelmanKlik hier voor de opstelling van v.d. Peet / Winkelman  -  Nuyens / v. EinsbergenKlik hier voor de opstelling van Nuyens / v. Einsbergen 14:00 (za 10 mrt) 12 - 5
  Moerkerken / AsinKlik hier voor de opstelling van Moerkerken / Asin  -  Veenendaal / ReickKlik hier voor de opstelling van Veenendaal / Reick 13:00 (za 17 mrt) 9 - 7
  Hulsbosch / v. BruggenKlik hier voor de opstelling van Hulsbosch / v. Bruggen  -  d. Lugt / BoeleeKlik hier voor de opstelling van d. Lugt / Boelee 15:00 5 - 5
  de Busser / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van de Busser / v.d. Putten  -  Duivenvoorden / HieselaarKlik hier voor de opstelling van Duivenvoorden / Hieselaar 16:00 7 - 8
1e klasse B Liefbroer / BlaauwhofKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Blaauwhof  -  Marechal / v. DiestKlik hier voor de opstelling van Marechal / v. Diest 15:00 9 - 5
  Pijlman / WijtvlietKlik hier voor de opstelling van Pijlman / Wijtvliet  -  v. Liempt / KoehorstKlik hier voor de opstelling van v. Liempt / Koehorst 15:00 13 - 4
  Vlaar / KraaijKlik hier voor de opstelling van Vlaar / Kraaij  -  Peijl / SchultenKlik hier voor de opstelling van Peijl / Schulten 17:00 (za 03 mrt) 13 - 6
  Korzelius / RoelenKlik hier voor de opstelling van Korzelius / Roelen  -  v.d Brink / GrootKlik hier voor de opstelling van v.d Brink / Groot 14:00 10 - 7
2e klasse A Hurkmans / KaandorpKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / Kaandorp  -  Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek 12:00 10 - 9
  Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg  -  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield 13:00 5 - 8
  Snoek / GobelKlik hier voor de opstelling van Snoek / Gobel  -  v.d. Bor / v. LeuffenKlik hier voor de opstelling van v.d. Bor / v. Leuffen 10:00 5 - 6
  Langeveld / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Diependaal  -  Koppen / v. ElkKlik hier voor de opstelling van Koppen / v. Elk 14:00 6 - 6
  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten  -  Faassen / RoestKlik hier voor de opstelling van Faassen / Roest 11:00 (za 17 mrt) 4 - 9
2e klasse B Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes  -  Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes 18:00 0 - 10
  Derks / WullemsKlik hier voor de opstelling van Derks / Wullems  -  Otte / OtteKlik hier voor de opstelling van Otte / Otte 17:00 7 - 6
  Elsgeest / HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Elsgeest / Heemskerk  -  J. Spaan / R. TjioeKlik hier voor de opstelling van J. Spaan / R. Tjioe 17:00 8 - 5
  v.d. Berg / KeuningKlik hier voor de opstelling van v.d. Berg / Keuning  -  Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks 18:00 9 - 5
2e klasse C v. Oyen / SchappertKlik hier voor de opstelling van v. Oyen / Schappert  -  V. Maris / KriegeKlik hier voor de opstelling van V. Maris / Kriege 19:00 6 - 8
  Oud / BeekKlik hier voor de opstelling van Oud / Beek  -  Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs 15:00 10 - 6
  B. Trouwen / J. OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / J. Olijerhoek  -  Visbeen / BeekKlik hier voor de opstelling van Visbeen / Beek 18:00 10 - 0
  Mater / HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater / Hulsebos  -  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam 14:00 10 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 11:24