Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 2e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 10 februari 2001

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Keizer / R. v. MarisKlik hier voor de opstelling van Keizer / R. v. Maris  -  v. Garderen / v. SonKlik hier voor de opstelling van v. Garderen / v. Son 19:00 5 - 14
  Binsbergen / AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Abrahams  -  Ruiter / v. DusschotenKlik hier voor de opstelling van Ruiter / v. Dusschoten 16:00 7 - 5
  v. Wijk / v.d. LandeKlik hier voor de opstelling van v. Wijk / v.d. Lande  -  Hoogesteger / Friedr.Klik hier voor de opstelling van Hoogesteger / Friedr. 14:00 10 - 0
  Marchand / WinklerKlik hier voor de opstelling van Marchand / Winkler  -  Honkoop / VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Honkoop / Verhoeven 15:00 7 - 8
  Berg / TrommelenKlik hier voor de opstelling van Berg / Trommelen  -  Hendriksen/ WildeboerKlik hier voor de opstelling van Hendriksen/ Wildeboer 19:00 7 - 9
Hoofdklasse Kokkelkoren / HooffKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren / Hooff  -  Trouwen / WeijersKlik hier voor de opstelling van Trouwen / Weijers 19:00 6 - 8
  Huyer / v.d. SnoekKlik hier voor de opstelling van Huyer / v.d. Snoek  -  Keetlapper / MeijsterKlik hier voor de opstelling van Keetlapper / Meijster 14:00 7 - 7
  v. Dijk / v. DijkKlik hier voor de opstelling van v. Dijk / v. Dijk  -  Hachmang / KamerKlik hier voor de opstelling van Hachmang / Kamer 17:00 10 - 5
  Veen / LeuvenKlik hier voor de opstelling van Veen / Leuven  -  Hof / RustmanKlik hier voor de opstelling van Hof / Rustman 15:00 7 - 7
  Keizer / AnspachKlik hier voor de opstelling van Keizer / Anspach  -  Olijerhoek / v. OyenKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek / v. Oyen 19:00 9 - 8
1e klasse A Hulsbosch / v. BruggenKlik hier voor de opstelling van Hulsbosch / v. Bruggen  -  Moerkerken / AsinKlik hier voor de opstelling van Moerkerken / Asin 16:00 (za 17 feb) 6 - 11
  Nuyens / v. EinsbergenKlik hier voor de opstelling van Nuyens / v. Einsbergen  -  Duivenvoorden / HieselaarKlik hier voor de opstelling van Duivenvoorden / Hieselaar 14:00 6 - 13
  d. Lugt / BoeleeKlik hier voor de opstelling van d. Lugt / Boelee  -  v.d. Peet / WinkelmanKlik hier voor de opstelling van v.d. Peet / Winkelman 12:00 14 - 5
  Veenendaal / ReickKlik hier voor de opstelling van Veenendaal / Reick  -  de Busser / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van de Busser / v.d. Putten 15:00 8 - 6
1e klasse B Korzelius / RoelenKlik hier voor de opstelling van Korzelius / Roelen  -  Vlaar / KraaijKlik hier voor de opstelling van Vlaar / Kraaij 18:00 2 - 13
  v.d Brink / GrootKlik hier voor de opstelling van v.d Brink / Groot  -  Peijl / SchultenKlik hier voor de opstelling van Peijl / Schulten 16:00 6 - 7
  Liefbroer / BlaauwhofKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Blaauwhof  -  v. Liempt / KoehorstKlik hier voor de opstelling van v. Liempt / Koehorst 18:00 (za 17 feb) 7 - 6
  Marechal / v. DiestKlik hier voor de opstelling van Marechal / v. Diest  -  Pijlman / WijtvlietKlik hier voor de opstelling van Pijlman / Wijtvliet 17:00 6 - 8
2e klasse A Snoek / GobelKlik hier voor de opstelling van Snoek / Gobel  -  Langeveld / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Diependaal 13:00 9 - 9
  Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg  -  Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek 13:00 10 - 6
  v.d. Bor / v. LeuffenKlik hier voor de opstelling van v.d. Bor / v. Leuffen  -  Faassen / RoestKlik hier voor de opstelling van Faassen / Roest 11:00 7 - 9
  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten  -  Koppen / v. ElkKlik hier voor de opstelling van Koppen / v. Elk 16:00 4 - 7
  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield  -  Hurkmans / KaandorpKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / Kaandorp 12:00 5 - 11
2e klasse B J. Spaan / R. TjioeKlik hier voor de opstelling van J. Spaan / R. Tjioe  -  Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes 17:00 9 - 6
  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes  -  Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks 19:00 (za 17 feb) 11 - 6
  Elsgeest / HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Elsgeest / Heemskerk  -  Derks / WullemsKlik hier voor de opstelling van Derks / Wullems 16:00 (za 24 feb) 6 - 8
  Otte / OtteKlik hier voor de opstelling van Otte / Otte  -  v.d. Berg / KeuningKlik hier voor de opstelling van v.d. Berg / Keuning 18:00 8 - 7
2e klasse C V. Maris / KriegeKlik hier voor de opstelling van V. Maris / Kriege  -  Oud / BeekKlik hier voor de opstelling van Oud / Beek 19:00 5 - 8
  Mater / HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater / Hulsebos  -  Visbeen / BeekKlik hier voor de opstelling van Visbeen / Beek 17:00 9 - 7
  Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs  -  v. Oyen / SchappertKlik hier voor de opstelling van v. Oyen / Schappert 18:00 5 - 11
  B. Trouwen / J. OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / J. Olijerhoek  -  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam 18:00 11 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 6 December 2019 14:53