Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 2e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 27 januari 2001

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Binsbergen / AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Abrahams  -  Berg / TrommelenKlik hier voor de opstelling van Berg / Trommelen 16:00 8 - 5
  Ruiter / v. DusschotenKlik hier voor de opstelling van Ruiter / v. Dusschoten  -  v. Wijk / v.d. LandeKlik hier voor de opstelling van v. Wijk / v.d. Lande 13:00 13 - 4
  Hendriksen/ WildeboerKlik hier voor de opstelling van Hendriksen/ Wildeboer  -  Marchand / WinklerKlik hier voor de opstelling van Marchand / Winkler 17:00 9 - 8
  Keizer / R. v. MarisKlik hier voor de opstelling van Keizer / R. v. Maris  -  Honkoop / VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Honkoop / Verhoeven 19:00 9 - 7
  v. Garderen / v. SonKlik hier voor de opstelling van v. Garderen / v. Son  -  Hoogesteger / Friedr.Klik hier voor de opstelling van Hoogesteger / Friedr. 15:00 12 - 4
Hoofdklasse Keetlapper / MeijsterKlik hier voor de opstelling van Keetlapper / Meijster  -  v. Dijk / v. DijkKlik hier voor de opstelling van v. Dijk / v. Dijk 14:00 6 - 12
  Kokkelkoren / HooffKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren / Hooff  -  Hachmang / KamerKlik hier voor de opstelling van Hachmang / Kamer 16:00 (za 03 feb) 10 - 0
  Keizer / AnspachKlik hier voor de opstelling van Keizer / Anspach  -  Veen / LeuvenKlik hier voor de opstelling van Veen / Leuven 15:00 9 - 6
  Trouwen / WeijersKlik hier voor de opstelling van Trouwen / Weijers  -  Hof / RustmanKlik hier voor de opstelling van Hof / Rustman 19:00 10 - 5
  Olijerhoek / v. OyenKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek / v. Oyen  -  Huyer / v.d. SnoekKlik hier voor de opstelling van Huyer / v.d. Snoek 16:00 5 - 9
1e klasse A d. Lugt / BoeleeKlik hier voor de opstelling van d. Lugt / Boelee  -  Nuyens / v. EinsbergenKlik hier voor de opstelling van Nuyens / v. Einsbergen 14:00 7 - 7
  Moerkerken / AsinKlik hier voor de opstelling van Moerkerken / Asin  -  de Busser / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van de Busser / v.d. Putten 16:00 10 - 7
  Hulsbosch / v. BruggenKlik hier voor de opstelling van Hulsbosch / v. Bruggen  -  Veenendaal / ReickKlik hier voor de opstelling van Veenendaal / Reick 15:00 11 - 4
  Duivenvoorden / HieselaarKlik hier voor de opstelling van Duivenvoorden / Hieselaar  -  v.d. Peet / WinkelmanKlik hier voor de opstelling van v.d. Peet / Winkelman 13:00 (za 10 feb) 6 - 12
1e klasse B Vlaar / KraaijKlik hier voor de opstelling van Vlaar / Kraaij  -  v.d Brink / GrootKlik hier voor de opstelling van v.d Brink / Groot 15:00 (za 10 feb) 13 - 3
  Korzelius / RoelenKlik hier voor de opstelling van Korzelius / Roelen  -  Liefbroer / BlaauwhofKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Blaauwhof 13:00 9 - 6
  v. Liempt / KoehorstKlik hier voor de opstelling van v. Liempt / Koehorst  -  Marechal / v. DiestKlik hier voor de opstelling van Marechal / v. Diest 18:00 8 - 7
  Pijlman / WijtvlietKlik hier voor de opstelling van Pijlman / Wijtvliet  -  Peijl / SchultenKlik hier voor de opstelling van Peijl / Schulten 15:00 0 - 10
2e klasse A Faassen / RoestKlik hier voor de opstelling van Faassen / Roest  -  Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg 13:00 7 - 7
  Snoek / GobelKlik hier voor de opstelling van Snoek / Gobel  -  Hurkmans / KaandorpKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / Kaandorp 12:00 14 - 4
  Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek  -  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield 12:00 (za 17 feb) 8 - 7
  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten  -  Langeveld / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Diependaal 14:00 6 - 7
  v.d. Bor / v. LeuffenKlik hier voor de opstelling van v.d. Bor / v. Leuffen  -  Koppen / v. ElkKlik hier voor de opstelling van Koppen / v. Elk 18:00 (za 03 feb) 8 - 4
2e klasse B Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes  -  J. Spaan / R. TjioeKlik hier voor de opstelling van J. Spaan / R. Tjioe 17:00 6 - 8
  Derks / WullemsKlik hier voor de opstelling van Derks / Wullems  -  v.d. Berg / KeuningKlik hier voor de opstelling van v.d. Berg / Keuning 18:00 7 - 8
  Otte / OtteKlik hier voor de opstelling van Otte / Otte  -  Elsgeest / HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Elsgeest / Heemskerk 14:00 3 - 7
  Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks  -  Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes 14:00 7 - 9
2e klasse C Mater / HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater / Hulsebos  -  B. Trouwen / J. OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / J. Olijerhoek 19:00 4 - 12
  V. Maris / KriegeKlik hier voor de opstelling van V. Maris / Kriege  -  Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs 19:00 (za 03 feb) 9 - 7
  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam  -  Visbeen / BeekKlik hier voor de opstelling van Visbeen / Beek 18:00 10 - 7
  Oud / BeekKlik hier voor de opstelling van Oud / Beek  -  v. Oyen / SchappertKlik hier voor de opstelling van v. Oyen / Schappert 19:00 8 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 02:33