Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 1e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 9 december 2000

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel  -  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt 12:00 8 - 6
  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten  -  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma 13:00 8 - 1
  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield  -  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten 13:00 8 - 8
  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 15:00 13 - 6
  Trentelman / PettenKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Petten  -  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings 16:00 89 - 0
3e klasse B Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs  -  Derks / WullemsKlik hier voor de opstelling van Derks / Wullems 17:00 3 - 9
  Putten / KockKlik hier voor de opstelling van Putten / Kock  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 15:00 9 - 6
  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker  -  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg 16:00 10 - 8
  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove  -  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen 17:00 10 - 4
  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel  -  Egmond / BraaksmaKlik hier voor de opstelling van Egmond / Braaksma 16:00 (za 16 dec) 6 - 9
3e klasse C Aandeweg / DuwelKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Duwel  -  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel 17:00 8 - 6
  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam  -  Krom / VermeijKlik hier voor de opstelling van Krom / Vermeij 19:00 13 - 2
  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein  -  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk 19:00 6 - 10
  Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek  -  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops 10:30 (za 16 dec) 12 - 6
4e klasse A d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog  -  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 22:00 (wo 06 dec) 8 - 6
  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen  -  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 13:00 5 - 16
  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage  -  Verheul / PrenenKlik hier voor de opstelling van Verheul / Prenen 12:00 9 - 6
  C. Trouwen / DamsKlik hier voor de opstelling van C. Trouwen / Dams  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 11:00 12 - 3
  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen  -  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 12:00 9 - 8
4e klasse B d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse  -  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 15:00 10 - 2
  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld  -  Rustman / BinderKlik hier voor de opstelling van Rustman / Binder 17:00 7 - 9
  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden  -  Kriege / KriegeKlik hier voor de opstelling van Kriege / Kriege 16:00 9 - 3
  Schmitz / SchmitzKlik hier voor de opstelling van Schmitz / Schmitz  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 16:00 12 - 6
  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst  -  Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 12:00 12 - 4
4e klasse C Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars  -  v. Loon / IpemaKlik hier voor de opstelling van v. Loon / Ipema 14:00 9 - 6
  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens  -  open plaats / open plaatsKlik hier voor de opstelling van open plaats / open plaats Nog te plannen 1 - 13
  Keuning / SchoonKlik hier voor de opstelling van Keuning / Schoon  -  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster 18:00 6 - 13
  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart  -  Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf 18:00 13 - 1
  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak  -  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers 17:00 15 - 1

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 18:24