Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 1e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 25 november 2000

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten  -  Trentelman / PettenKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Petten 14:00 11 - 4
  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel  -  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord 14:00 9 - 5
  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten  -  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt 11:00 10 - 4
  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield  -  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma 13:00 10 - 4
  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 16:00 6 - 11
3e klasse B Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel  -  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg 14:00 7 - 10
  Derks / WullemsKlik hier voor de opstelling van Derks / Wullems  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 17:00 11 - 5
  Putten / KockKlik hier voor de opstelling van Putten / Kock  -  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove 18:00 9 - 10
  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker  -  Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs 19:00 6 - 12
  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen  -  Egmond / BraaksmaKlik hier voor de opstelling van Egmond / Braaksma 16:00 9 - 5
3e klasse C Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek  -  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein 13:00 6 - 10
  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam  -  Aandeweg / DuwelKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Duwel 18:00 7 - 7
  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel  -  Krom / VermeijKlik hier voor de opstelling van Krom / Vermeij 17:00 7 - 6
  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk  -  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops 15:00 8 - 6
4e klasse A Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage  -  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 10:00 6 - 9
  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 14:00 (za 02 dec) 12 - 2
  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog  -  Verheul / PrenenKlik hier voor de opstelling van Verheul / Prenen 17:00 9 - 3
  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen  -  C. Trouwen / DamsKlik hier voor de opstelling van C. Trouwen / Dams 14:00 8 - 9
  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen  -  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 12:00 5 - 8
4e klasse B Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst  -  Schmitz / SchmitzKlik hier voor de opstelling van Schmitz / Schmitz 14:00 (za 18 nov) 15 - 5
  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos  -  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden 16:00 7 - 7
  Kriege / KriegeKlik hier voor de opstelling van Kriege / Kriege  -  Rustman / BinderKlik hier voor de opstelling van Rustman / Binder 17:00 10 - 4
  Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 15:00 9 - 4
  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse  -  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 15:00 (za 02 dec) 15 - 5
4e klasse C Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf  -  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers 19:00 13 - 1
  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens  -  v. Loon / IpemaKlik hier voor de opstelling van v. Loon / Ipema 15:00 (za 02 dec) 4 - 5
  Keuning / SchoonKlik hier voor de opstelling van Keuning / Schoon  -  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars 18:00 13 - 7
  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart  -  open plaats / open plaatsKlik hier voor de opstelling van open plaats / open plaats 19:00 13 - 1
  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster  -  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 17:00 7 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 17 Augustus 2019 14:54