Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 1e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 11 november 2000

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma  -  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings 15:00 4 - 10
  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield  -  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel 13:00 (za 02 dec) 6 - 5
  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord  -  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten 14:00 5 - 9
  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt  -  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten 15:00 10 - 7
  Trentelman / PettenKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Petten  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 16:00 8 - 8
3e klasse B Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam  -  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg 15:00 12 - 6
  Derks / WullemsKlik hier voor de opstelling van Derks / Wullems  -  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel 16:00 11 - 3
  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker  -  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen 14:00 10 - 6
  Putten / KockKlik hier voor de opstelling van Putten / Kock  -  Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs 14:00 8 - 10
  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove  -  Egmond / BraaksmaKlik hier voor de opstelling van Egmond / Braaksma 16:00 13 - 4
3e klasse C Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk  -  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam 18:00 6 - 10
  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein  -  Krom / VermeijKlik hier voor de opstelling van Krom / Vermeij 18:00 14 - 5
  Aandeweg / DuwelKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Duwel  -  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops 14:00 14 - 3
  Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek  -  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel 17:00 17 - 1
4e klasse A Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 09:00 (vr 17 nov) 11 - 5
  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar  -  Verheul / PrenenKlik hier voor de opstelling van Verheul / Prenen 15:00 9 - 7
  C. Trouwen / DamsKlik hier voor de opstelling van C. Trouwen / Dams  -  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog 13:00 7 - 6
  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt  -  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage 13:00 11 - 8
  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen  -  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen 12:00 10 - 3
4e klasse B d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse  -  Schmitz / SchmitzKlik hier voor de opstelling van Schmitz / Schmitz 15:00 7 - 8
  Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden  -  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden 16:00 6 - 9
  Rustman / BinderKlik hier voor de opstelling van Rustman / Binder  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 16:00 7 - 9
  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos  -  Kriege / KriegeKlik hier voor de opstelling van Kriege / Kriege 17:00 10 - 3
  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst  -  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 13:00 13 - 3
4e klasse C open plaats / open plaatsKlik hier voor de opstelling van open plaats / open plaats  -  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers 17:00 10 - 0
  Keuning / SchoonKlik hier voor de opstelling van Keuning / Schoon  -  v. Loon / IpemaKlik hier voor de opstelling van v. Loon / Ipema 18:00 9 - 5
  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars  -  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens 17:00 7 - 7
  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart  -  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 17:00 3 - 10
  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster  -  Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf Nog te plannen 10 - 0

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 04:40