Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 1e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 28 oktober 2000

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield  -  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten 13:00 7 - 3
  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten  -  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord 14:00 6 - 10
  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings  -  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt 17:00 6 - 11
  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma  -  Trentelman / PettenKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Petten 14:00 5 - 8
  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 15:00 12 - 4
3e klasse B Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove  -  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker 15:00 0 - 10
  Egmond / BraaksmaKlik hier voor de opstelling van Egmond / Braaksma  -  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 16:00 5 - 10
  Putten / KockKlik hier voor de opstelling van Putten / Kock  -  Derks / WullemsKlik hier voor de opstelling van Derks / Wullems 17:00 9 - 6
  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen  -  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg 16:00 6 - 7
  Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs  -  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel 16:00 9 - 5
3e klasse C Aandeweg / DuwelKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Duwel  -  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein 14:00 3 - 10
  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel  -  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk 17:00 6 - 10
  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops  -  Krom / VermeijKlik hier voor de opstelling van Krom / Vermeij 14:00 6 - 9
  Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek  -  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam 18:00 10 - 8
4e klasse A Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt  -  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 12:00 11 - 9
  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage  -  C. Trouwen / DamsKlik hier voor de opstelling van C. Trouwen / Dams 19:00 7 - 12
  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen  -  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 12:00 (za 21 okt) 13 - 4
  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen  -  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog 13:00 9 - 7
  Verheul / PrenenKlik hier voor de opstelling van Verheul / Prenen  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 12 - 2
4e klasse B Schmitz / SchmitzKlik hier voor de opstelling van Schmitz / Schmitz  -  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 14:00 8 - 6
  Kriege / KriegeKlik hier voor de opstelling van Kriege / Kriege  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 16:00 12 - 6
  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst  -  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 15:00 10 - 4
  Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden  -  Rustman / BinderKlik hier voor de opstelling van Rustman / Binder 17:00 10 - 7
  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld  -  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden 16:00 9 - 7
4e klasse C Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak  -  Keuning / SchoonKlik hier voor de opstelling van Keuning / Schoon 19:00 (za 04 nov) 7 - 10
  v. Loon / IpemaKlik hier voor de opstelling van v. Loon / Ipema  -  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers 18:00 10 - 0
  open plaats / open plaatsKlik hier voor de opstelling van open plaats / open plaats  -  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars 15:00 5 - 8
  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster  -  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart 18:00 5 - 11
  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens  -  Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf 17:00 5 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 09:38