Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 1e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 14 oktober 2000

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt  -  Trentelman / PettenKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Petten 16:00 7 - 8
  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings  -  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel 13:00 5 - 11
  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten  -  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma 13:00 10 - 4
  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 15:00 10 - 5
  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord  -  Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield 14:00 6 - 9
3e klasse B Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg  -  Egmond / BraaksmaKlik hier voor de opstelling van Egmond / Braaksma 16:00 (za 21 okt) 8 - 8
  Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam  -  Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs 19:00 5 - 12
  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen  -  Putten / KockKlik hier voor de opstelling van Putten / Kock 16:00 6 - 8
  Derks / WullemsKlik hier voor de opstelling van Derks / Wullems  -  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove 17:00 9 - 9
  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel  -  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker 15:00 3 - 10
3e klasse C Krom / VermeijKlik hier voor de opstelling van Krom / Vermeij  -  Aandeweg / DuwelKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Duwel 19:00 6 - 12
  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk  -  Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek 15:00 9 - 11
  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein  -  Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops 19:00 8 - 7
  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam  -  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel 17:00 8 - 7
4e klasse A Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar  -  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 12:00 10 - 9
  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen  -  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog 12:00 8 - 8
  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel  -  Verheul / PrenenKlik hier voor de opstelling van Verheul / Prenen 12:00 10 - 7
  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 17 - 5
  Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen  -  C. Trouwen / DamsKlik hier voor de opstelling van C. Trouwen / Dams 13:00 8 - 6
4e klasse B Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld  -  Kriege / KriegeKlik hier voor de opstelling van Kriege / Kriege 16:00 13 - 6
  Schmitz / SchmitzKlik hier voor de opstelling van Schmitz / Schmitz  -  Rustman / BinderKlik hier voor de opstelling van Rustman / Binder 15:00 9 - 6
  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef  -  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 16:00 4 - 11
  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse  -  Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 15:00 10 - 3
  Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst  -  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden 17:00 11 - 5
4e klasse C Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart  -  v. Loon / IpemaKlik hier voor de opstelling van v. Loon / Ipema 18:00 11 - 2
  Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster  -  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens 18:00 9 - 7
  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak  -  Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf 12:00 (za 21 okt) 5 - 5
  open plaats / open plaatsKlik hier voor de opstelling van open plaats / open plaats  -  Keuning / SchoonKlik hier voor de opstelling van Keuning / Schoon 12:00 (za 21 okt) 5 - 5
  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers  -  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars 14:00 4 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 18:48