Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 1e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 30 september 2000

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield  -  Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt 15:00 10 - 1
  Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord  -  Trentelman / PettenKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Petten 14:00 14 - 4
  Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma  -  Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 16:00 7 - 8
  Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel  -  Slooten / SlootenKlik hier voor de opstelling van Slooten / Slooten 13:00 5 - 8
  Werven / SchoutenKlik hier voor de opstelling van Werven / Schouten  -  Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings 13:00 8 - 8
3e klasse B Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam  -  Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel 17:00 (za 14 okt) 6 - 11
  Schoon / de WijsKlik hier voor de opstelling van Schoon / de Wijs  -  Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen 17:00 5 - 8
  Derks / WullemsKlik hier voor de opstelling van Derks / Wullems  -  Egmond / BraaksmaKlik hier voor de opstelling van Egmond / Braaksma 16:00 13 - 4
  Putten / KockKlik hier voor de opstelling van Putten / Kock  -  Leeuwen / BakkerKlik hier voor de opstelling van Leeuwen / Bakker 17:00 9 - 6
  Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg  -  Bakel / HoveKlik hier voor de opstelling van Bakel / Hove 16:00 5 - 10
3e klasse C Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops  -  Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel 17:00 4 - 8
  Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam  -  Korpershoek / KleinKlik hier voor de opstelling van Korpershoek / Klein 18:00 12 - 8
  Aandeweg / DuwelKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Duwel  -  Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk 16:00 4 - 15
  Krom / VermeijKlik hier voor de opstelling van Krom / Vermeij  -  Tan / HoekKlik hier voor de opstelling van Tan / Hoek 14:00 4 - 10
4e klasse A Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen  -  Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 12:00 9 - 5
  d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog  -  Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 13:00 14 - 8
  Verheul / PrenenKlik hier voor de opstelling van Verheul / Prenen  -  Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen 12:00 4 - 15
  Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt  -  C. Trouwen / DamsKlik hier voor de opstelling van C. Trouwen / Dams 12:00 9 - 12
  Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar  -  Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage 14:00 (za 14 okt) 10 - 8
4e klasse B Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst  -  Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 14:00 17 - 1
  d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse  -  Rustman / BinderKlik hier voor de opstelling van Rustman / Binder 15:00 10 - 5
  Kriege / KriegeKlik hier voor de opstelling van Kriege / Kriege  -  Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 18:00 (za 28 okt) 6 - 9
  Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden  -  Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 16:00 (za 07 okt) 13 - 5
  Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld  -  Schmitz / SchmitzKlik hier voor de opstelling van Schmitz / Schmitz 14:00 (za 14 okt) 8 - 8
4e klasse C Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster  -  Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars 19:00 11 - 5
  Keuning / SchoonKlik hier voor de opstelling van Keuning / Schoon  -  Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart 19:00 6 - 8
  Hooiveld / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van Hooiveld / v.d. Erf  -  open plaats / open plaatsKlik hier voor de opstelling van open plaats / open plaats 19:00 (za 14 okt) 0 - 0
  Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers  -  Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens 18:00 4 - 8
  v. Loon / IpemaKlik hier voor de opstelling van v. Loon / Ipema  -  Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 19:00 (za 28 okt) 3 - 15

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 06:38