Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 1e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 2 december 2000

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Hendriksen/ WildeboerKlik hier voor de opstelling van Hendriksen/ Wildeboer  -  Honkoop / VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Honkoop / Verhoeven 16:00 (za 09 dec) 7 - 6
  v. Dijk / v. DijkKlik hier voor de opstelling van v. Dijk / v. Dijk  -  Berg / TrommelenKlik hier voor de opstelling van Berg / Trommelen 17:00 6 - 11
  Ruiter / v. DusschotenKlik hier voor de opstelling van Ruiter / v. Dusschoten  -  Binsbergen / AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Abrahams 14:00 9 - 7
  Keizer / R. v. MarisKlik hier voor de opstelling van Keizer / R. v. Maris  -  v. Wijk / v.d. LandeKlik hier voor de opstelling van v. Wijk / v.d. Lande 19:00 7 - 8
  Huyer / v.d. SnoekKlik hier voor de opstelling van Huyer / v.d. Snoek  -  v. Garderen / v. SonKlik hier voor de opstelling van v. Garderen / v. Son 16:00 2 - 11
Hoofdklasse Olijerhoek / v. OyenKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek / v. Oyen  -  Vlaar / KraaijKlik hier voor de opstelling van Vlaar / Kraaij 19:00 (za 16 dec) 3 - 12
  Peijl / SchultenKlik hier voor de opstelling van Peijl / Schulten  -  v. Liempt / KoehorstKlik hier voor de opstelling van v. Liempt / Koehorst Nog te plannen 8 - 0
  Kokkelkoren / HooffKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren / Hooff  -  Hoogesteger / Friedr.Klik hier voor de opstelling van Hoogesteger / Friedr. 16:00 6 - 8
  Trouwen / WeijersKlik hier voor de opstelling van Trouwen / Weijers  -  Moerkerken / AsinKlik hier voor de opstelling van Moerkerken / Asin 19:00 (za 25 nov) 8 - 7
  Marchand / WinklerKlik hier voor de opstelling van Marchand / Winkler  -  Hachmang / KamerKlik hier voor de opstelling van Hachmang / Kamer 15:00 8 - 9
1e klasse A Hulsbosch / v. BruggenKlik hier voor de opstelling van Hulsbosch / v. Bruggen  -  Liefbroer / BlaauwhofKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Blaauwhof 14:00 7 - 8
  v.d Brink / GrootKlik hier voor de opstelling van v.d Brink / Groot  -  Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks 17:00 11 - 4
  Veen / LeuvenKlik hier voor de opstelling van Veen / Leuven  -  Langeveld / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Diependaal 15:00 (za 09 dec) 12 - 6
  Keetlapper / MeijsterKlik hier voor de opstelling van Keetlapper / Meijster  -  v.d. Peet / WinkelmanKlik hier voor de opstelling van v.d. Peet / Winkelman 16:00 8 - 9
1e klasse B Keizer / AnspachKlik hier voor de opstelling van Keizer / Anspach  -  Duivenvoorden / HieselaarKlik hier voor de opstelling van Duivenvoorden / Hieselaar 17:00 9 - 5
  Marechal / v. DiestKlik hier voor de opstelling van Marechal / v. Diest  -  Hof / RustmanKlik hier voor de opstelling van Hof / Rustman 16:00 7 - 9
  Pijlman / WijtvlietKlik hier voor de opstelling van Pijlman / Wijtvliet  -  J. Spaan / R. TjioeKlik hier voor de opstelling van J. Spaan / R. Tjioe 17:00 7 - 6
  d. Lugt / BoeleeKlik hier voor de opstelling van d. Lugt / Boelee  -  Koppen / v. ElkKlik hier voor de opstelling van Koppen / v. Elk 13:00 8 - 6
2e klasse A v. Oyen / v. KeulenKlik hier voor de opstelling van v. Oyen / v. Keulen  -  Oud / BeekKlik hier voor de opstelling van Oud / Beek 18:00 5 - 8
  B. Trouwen / J. OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / J. Olijerhoek  -  de Busser / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van de Busser / v.d. Putten 18:00 5 - 9
  v.d. Berg / KeuningKlik hier voor de opstelling van v.d. Berg / Keuning  -  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong 18:00 7 - 10
  Elsgeest / HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Elsgeest / Heemskerk  -  H. Kegels / S. KegelsKlik hier voor de opstelling van H. Kegels / S. Kegels 15:00 (za 16 dec) 9 - 5
  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes  -  V. Maris / KriegeKlik hier voor de opstelling van V. Maris / Kriege 18:00 (za 25 nov) 5 - 11
2e klasse B Korzelius / RoelenKlik hier voor de opstelling van Korzelius / Roelen  -  Mater / HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater / Hulsebos 14:00 10 - 5
  Otte / OtteKlik hier voor de opstelling van Otte / Otte  -  Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes 19:00 10 - 4
  Nuyens / v. EinsbergenKlik hier voor de opstelling van Nuyens / v. Einsbergen  -  Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus 14:00 7 - 8
  Visbeen / BeekKlik hier voor de opstelling van Visbeen / Beek  -  Sebrgets / SievalKlik hier voor de opstelling van Sebrgets / Sieval 16:00 9 - 5
2e klasse C Faassen / RoestKlik hier voor de opstelling van Faassen / Roest  -  Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink 12:00 12 - 3
  Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg  -  Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw 15:00 8 - 8
  Snoek / GobelKlik hier voor de opstelling van Snoek / Gobel  -  Hurkmans / KaandorpKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / Kaandorp 12:00 10 - 6
  Veenendaal / ReickKlik hier voor de opstelling van Veenendaal / Reick  -  v.d. Bor / v. LeuffenKlik hier voor de opstelling van v.d. Bor / v. Leuffen 11:00 (za 25 nov) 12 - 2

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 19:56