Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 1e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 4 november 2000

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Ruiter / v. DusschotenKlik hier voor de opstelling van Ruiter / v. Dusschoten  -  Huyer / v.d. SnoekKlik hier voor de opstelling van Huyer / v.d. Snoek 15:00 13 - 2
  v. Wijk / v.d. LandeKlik hier voor de opstelling van v. Wijk / v.d. Lande  -  v. Dijk / v. DijkKlik hier voor de opstelling van v. Dijk / v. Dijk 13:00 6 - 7
  Keizer / R. v. MarisKlik hier voor de opstelling van Keizer / R. v. Maris  -  Hendriksen/ WildeboerKlik hier voor de opstelling van Hendriksen/ Wildeboer 19:00 14 - 4
  Binsbergen / AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Abrahams  -  v. Garderen / v. SonKlik hier voor de opstelling van v. Garderen / v. Son 13:00 11 - 7
  Berg / TrommelenKlik hier voor de opstelling van Berg / Trommelen  -  Honkoop / VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Honkoop / Verhoeven 15:00 7 - 6
Hoofdklasse Kokkelkoren / HooffKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren / Hooff  -  Trouwen / WeijersKlik hier voor de opstelling van Trouwen / Weijers 18:00 9 - 8
  Marchand / WinklerKlik hier voor de opstelling van Marchand / Winkler  -  Olijerhoek / v. OyenKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek / v. Oyen 16:00 10 - 0
  Hachmang / KamerKlik hier voor de opstelling van Hachmang / Kamer  -  Vlaar / KraaijKlik hier voor de opstelling van Vlaar / Kraaij 19:00 8 - 9
  Moerkerken / AsinKlik hier voor de opstelling van Moerkerken / Asin  -  v. Liempt / KoehorstKlik hier voor de opstelling van v. Liempt / Koehorst 17:00 13 - 7
  Hoogesteger / Friedr.Klik hier voor de opstelling van Hoogesteger / Friedr.  -  Peijl / SchultenKlik hier voor de opstelling van Peijl / Schulten 16:00 6 - 8
1e klasse A Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks  -  Langeveld / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Diependaal 17:00 6 - 12
  v.d. Peet / WinkelmanKlik hier voor de opstelling van v.d. Peet / Winkelman  -  Veen / LeuvenKlik hier voor de opstelling van Veen / Leuven 14:00 8 - 9
  Hulsbosch / v. BruggenKlik hier voor de opstelling van Hulsbosch / v. Bruggen  -  Keetlapper / MeijsterKlik hier voor de opstelling van Keetlapper / Meijster 15:00 2 - 14
  Liefbroer / BlaauwhofKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Blaauwhof  -  v.d Brink / GrootKlik hier voor de opstelling van v.d Brink / Groot 18:00 (za 11 nov) 5 - 9
1e klasse B Pijlman / WijtvlietKlik hier voor de opstelling van Pijlman / Wijtvliet  -  d. Lugt / BoeleeKlik hier voor de opstelling van d. Lugt / Boelee 15:00 9 - 7
  Hof / RustmanKlik hier voor de opstelling van Hof / Rustman  -  Keizer / AnspachKlik hier voor de opstelling van Keizer / Anspach 17:00 9 - 8
  Koppen / v. ElkKlik hier voor de opstelling van Koppen / v. Elk  -  J. Spaan / R. TjioeKlik hier voor de opstelling van J. Spaan / R. Tjioe 16:00 8 - 5
  Marechal / v. DiestKlik hier voor de opstelling van Marechal / v. Diest  -  Duivenvoorden / HieselaarKlik hier voor de opstelling van Duivenvoorden / Hieselaar 15:00 12 - 5
2e klasse A v. Oyen / v. KeulenKlik hier voor de opstelling van v. Oyen / v. Keulen  -  V. Maris / KriegeKlik hier voor de opstelling van V. Maris / Kriege 19:00 9 - 4
  B. Trouwen / J. OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / J. Olijerhoek  -  Oud / BeekKlik hier voor de opstelling van Oud / Beek 19:00 12 - 6
  H. Kegels / S. KegelsKlik hier voor de opstelling van H. Kegels / S. Kegels  -  v.d. Berg / KeuningKlik hier voor de opstelling van v.d. Berg / Keuning 18:00 12 - 4
  de Busser / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van de Busser / v.d. Putten  -  Elsgeest / HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Elsgeest / Heemskerk 14:00 10 - 10
  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes  -  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong 17:00 13 - 7
2e klasse B Sebrgets / SievalKlik hier voor de opstelling van Sebrgets / Sieval  -  Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus 18:00 9 - 5
  Nuyens / v. EinsbergenKlik hier voor de opstelling van Nuyens / v. Einsbergen  -  Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes 16:00 6 - 7
  Visbeen / BeekKlik hier voor de opstelling van Visbeen / Beek  -  Mater / HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater / Hulsebos 17:00 6 - 9
  Otte / OtteKlik hier voor de opstelling van Otte / Otte  -  Korzelius / RoelenKlik hier voor de opstelling van Korzelius / Roelen 17:00 (za 18 nov) 7 - 6
2e klasse C Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink  -  Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw 12:00 7 - 9
  v.d. Bor / v. LeuffenKlik hier voor de opstelling van v.d. Bor / v. Leuffen  -  Hurkmans / KaandorpKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / Kaandorp 12:00 15 - 2
  Snoek / GobelKlik hier voor de opstelling van Snoek / Gobel  -  Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg 13:00 10 - 8
  Veenendaal / ReickKlik hier voor de opstelling van Veenendaal / Reick  -  Faassen / RoestKlik hier voor de opstelling van Faassen / Roest 13:00 8 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 01:38