Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 1e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 21 oktober 2000

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Hendriksen/ WildeboerKlik hier voor de opstelling van Hendriksen/ Wildeboer  -  Berg / TrommelenKlik hier voor de opstelling van Berg / Trommelen 14:00 6 - 7
  Keizer / R. v. MarisKlik hier voor de opstelling van Keizer / R. v. Maris  -  Binsbergen / AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Abrahams 19:00 8 - 8
  Ruiter / v. DusschotenKlik hier voor de opstelling van Ruiter / v. Dusschoten  -  v. Wijk / v.d. LandeKlik hier voor de opstelling van v. Wijk / v.d. Lande 13:00 11 - 6
  Huyer / v.d. SnoekKlik hier voor de opstelling van Huyer / v.d. Snoek  -  v. Dijk / v. DijkKlik hier voor de opstelling van v. Dijk / v. Dijk 14:00 8 - 9
  Honkoop / VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Honkoop / Verhoeven  -  v. Garderen / v. SonKlik hier voor de opstelling van v. Garderen / v. Son 15:00 9 - 8
Hoofdklasse Peijl / SchultenKlik hier voor de opstelling van Peijl / Schulten  -  Olijerhoek / v. OyenKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek / v. Oyen 19:00 7 - 9
  Trouwen / WeijersKlik hier voor de opstelling van Trouwen / Weijers  -  Hachmang / KamerKlik hier voor de opstelling van Hachmang / Kamer 19:00 10 - 0
  Marchand / WinklerKlik hier voor de opstelling van Marchand / Winkler  -  Kokkelkoren / HooffKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren / Hooff 15:00 8 - 7
  v. Liempt / KoehorstKlik hier voor de opstelling van v. Liempt / Koehorst  -  Vlaar / KraaijKlik hier voor de opstelling van Vlaar / Kraaij 18:00 12 - 9
  Moerkerken / AsinKlik hier voor de opstelling van Moerkerken / Asin  -  Hoogesteger / Friedr.Klik hier voor de opstelling van Hoogesteger / Friedr. 16:00 8 - 8
1e klasse A Keetlapper / MeijsterKlik hier voor de opstelling van Keetlapper / Meijster  -  v.d Brink / GrootKlik hier voor de opstelling van v.d Brink / Groot 16:00 9 - 5
  v.d. Peet / WinkelmanKlik hier voor de opstelling van v.d. Peet / Winkelman  -  Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks 14:00 12 - 6
  Langeveld / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Diependaal  -  Liefbroer / BlaauwhofKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Blaauwhof 14:00 5 - 10
  Hulsbosch / v. BruggenKlik hier voor de opstelling van Hulsbosch / v. Bruggen  -  Veen / LeuvenKlik hier voor de opstelling van Veen / Leuven 15:00 11 - 6
1e klasse B Duivenvoorden / HieselaarKlik hier voor de opstelling van Duivenvoorden / Hieselaar  -  J. Spaan / R. TjioeKlik hier voor de opstelling van J. Spaan / R. Tjioe 17:00 10 - 3
  Marechal / v. DiestKlik hier voor de opstelling van Marechal / v. Diest  -  Koppen / v. ElkKlik hier voor de opstelling van Koppen / v. Elk 15:00 9 - 1
  Keizer / AnspachKlik hier voor de opstelling van Keizer / Anspach  -  d. Lugt / BoeleeKlik hier voor de opstelling van d. Lugt / Boelee 18:00 6 - 7
  Hof / RustmanKlik hier voor de opstelling van Hof / Rustman  -  Pijlman / WijtvlietKlik hier voor de opstelling van Pijlman / Wijtvliet 13:00 6 - 9
2e klasse A H. Kegels / S. KegelsKlik hier voor de opstelling van H. Kegels / S. Kegels  -  V. Maris / KriegeKlik hier voor de opstelling van V. Maris / Kriege 18:00 7 - 11
  Elsgeest / HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Elsgeest / Heemskerk  -  v. Oyen / v. KeulenKlik hier voor de opstelling van v. Oyen / v. Keulen 18:00 6 - 7
  de Busser / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van de Busser / v.d. Putten  -  v.d. Berg / KeuningKlik hier voor de opstelling van v.d. Berg / Keuning 18:00 12 - 5
  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes  -  B. Trouwen / J. OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / J. Olijerhoek 19:00 6 - 10
  Oud / BeekKlik hier voor de opstelling van Oud / Beek  -  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong 19:00 13 - 6
2e klasse B Mater / HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater / Hulsebos  -  Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus 13:00 7 - 7
  Korzelius / RoelenKlik hier voor de opstelling van Korzelius / Roelen  -  Nuyens / v. EinsbergenKlik hier voor de opstelling van Nuyens / v. Einsbergen 16:00 5 - 10
  Otte / OtteKlik hier voor de opstelling van Otte / Otte  -  Visbeen / BeekKlik hier voor de opstelling van Visbeen / Beek 17:00 10 - 4
  Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes  -  Sebrgets / SievalKlik hier voor de opstelling van Sebrgets / Sieval 16:00 15 - 4
2e klasse C Snoek / GobelKlik hier voor de opstelling van Snoek / Gobel  -  Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw 12:00 8 - 6
  Faassen / RoestKlik hier voor de opstelling van Faassen / Roest  -  Hurkmans / KaandorpKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / Kaandorp 13:00 10 - 7
  v.d. Bor / v. LeuffenKlik hier voor de opstelling van v.d. Bor / v. Leuffen  -  Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg 12:00 8 - 9
  Veenendaal / ReickKlik hier voor de opstelling van Veenendaal / Reick  -  Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink 14:00 10 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 19:57