Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 1e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 7 oktober 2000

        Aanvang Uitslag
Eredivisie v. Garderen / v. SonKlik hier voor de opstelling van v. Garderen / v. Son  -  Ruiter / v. DusschotenKlik hier voor de opstelling van Ruiter / v. Dusschoten 13:00 (zo 15 okt) 0 - 10
  Honkoop / VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Honkoop / Verhoeven  -  v. Wijk / v.d. LandeKlik hier voor de opstelling van v. Wijk / v.d. Lande 16:00 5 - 13
  Berg / TrommelenKlik hier voor de opstelling van Berg / Trommelen  -  Huyer / v.d. SnoekKlik hier voor de opstelling van Huyer / v.d. Snoek 19:00 4 - 8
  v. Dijk / v. DijkKlik hier voor de opstelling van v. Dijk / v. Dijk  -  Keizer / R. v. MarisKlik hier voor de opstelling van Keizer / R. v. Maris 19:00 9 - 9
  Binsbergen / AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Binsbergen / Abrahams  -  Hendriksen/ WildeboerKlik hier voor de opstelling van Hendriksen/ Wildeboer 12:00 (za 18 nov) 9 - 6
Hoofdklasse Hoogesteger / Friedr.Klik hier voor de opstelling van Hoogesteger / Friedr.  -  Olijerhoek / v. OyenKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek / v. Oyen 18:00 8 - 7
  Hachmang / KamerKlik hier voor de opstelling van Hachmang / Kamer  -  Moerkerken / AsinKlik hier voor de opstelling van Moerkerken / Asin 15:00 7 - 8
  Marchand / WinklerKlik hier voor de opstelling van Marchand / Winkler  -  Vlaar / KraaijKlik hier voor de opstelling van Vlaar / Kraaij 18:00 13 - 4
  Kokkelkoren / HooffKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren / Hooff  -  v. Liempt / KoehorstKlik hier voor de opstelling van v. Liempt / Koehorst 18:00 12 - 6
  Trouwen / WeijersKlik hier voor de opstelling van Trouwen / Weijers  -  Peijl / SchultenKlik hier voor de opstelling van Peijl / Schulten 18:00 (za 11 nov) 9 - 6
1e klasse A v.d Brink / GrootKlik hier voor de opstelling van v.d Brink / Groot  -  v.d. Peet / WinkelmanKlik hier voor de opstelling van v.d. Peet / Winkelman 17:00 8 - 7
  Veen / LeuvenKlik hier voor de opstelling van Veen / Leuven  -  Liefbroer / BlaauwhofKlik hier voor de opstelling van Liefbroer / Blaauwhof 15:00 10 - 5
  Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks  -  Keetlapper / MeijsterKlik hier voor de opstelling van Keetlapper / Meijster 17:00 7 - 10
  Hulsbosch / v. BruggenKlik hier voor de opstelling van Hulsbosch / v. Bruggen  -  Langeveld / DiependaalKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Diependaal 17:00 10 - 5
1e klasse B Hof / RustmanKlik hier voor de opstelling van Hof / Rustman  -  d. Lugt / BoeleeKlik hier voor de opstelling van d. Lugt / Boelee 16:00 8 - 5
  Koppen / v. ElkKlik hier voor de opstelling van Koppen / v. Elk  -  Duivenvoorden / HieselaarKlik hier voor de opstelling van Duivenvoorden / Hieselaar 16:00 8 - 8
  J. Spaan / R. TjioeKlik hier voor de opstelling van J. Spaan / R. Tjioe  -  Keizer / AnspachKlik hier voor de opstelling van Keizer / Anspach 18:00 (za 04 nov) 7 - 9
  Pijlman / WijtvlietKlik hier voor de opstelling van Pijlman / Wijtvliet  -  Marechal / v. DiestKlik hier voor de opstelling van Marechal / v. Diest 12:00 (za 14 okt) 0 - 10
2e klasse A Oud / BeekKlik hier voor de opstelling van Oud / Beek  -  de Busser / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van de Busser / v.d. Putten 12:00 (za 28 okt) 9 - 10
  B. Trouwen / J. OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van B. Trouwen / J. Olijerhoek  -  V. Maris / KriegeKlik hier voor de opstelling van V. Maris / Kriege 17:00 (za 21 okt) 12 - 5
  Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes  -  H. Kegels / S. KegelsKlik hier voor de opstelling van H. Kegels / S. Kegels 17:00 (za 21 okt) 7 - 6
  Elsgeest / HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Elsgeest / Heemskerk  -  v.d. Berg / KeuningKlik hier voor de opstelling van v.d. Berg / Keuning 17:00 10 - 3
  v. Oyen / v. KeulenKlik hier voor de opstelling van v. Oyen / v. Keulen  -  Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong 17:00 8 - 6
2e klasse B Mater / HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater / Hulsebos  -  Nuyens / v. EinsbergenKlik hier voor de opstelling van Nuyens / v. Einsbergen 14:00 6 - 11
  Jung / KrausKlik hier voor de opstelling van Jung / Kraus  -  Korzelius / RoelenKlik hier voor de opstelling van Korzelius / Roelen 14:00 3 - 16
  Sebrgets / SievalKlik hier voor de opstelling van Sebrgets / Sieval  -  Otte / OtteKlik hier voor de opstelling van Otte / Otte 16:00 (za 04 nov) 0 - 10
  Mos / AbbesKlik hier voor de opstelling van Mos / Abbes  -  Visbeen / BeekKlik hier voor de opstelling van Visbeen / Beek 19:00 8 - 7
2e klasse C Raaphorst / VinkKlik hier voor de opstelling van Raaphorst / Vink  -  Hurkmans / KaandorpKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / Kaandorp 13:00 8 - 7
  Homburg / HomburgKlik hier voor de opstelling van Homburg / Homburg  -  Faassen / RoestKlik hier voor de opstelling van Faassen / Roest 13:00 7 - 7
  Snoek / GobelKlik hier voor de opstelling van Snoek / Gobel  -  v.d. Bor / v. LeuffenKlik hier voor de opstelling van v.d. Bor / v. Leuffen 11:00 8 - 9
  Moonen / PauwKlik hier voor de opstelling van Moonen / Pauw  -  Veenendaal / ReickKlik hier voor de opstelling van Veenendaal / Reick 14:00 5 - 12

Terug...


© PLANMYSPORT - 7 December 2019 05:05